אודיפון: מכשירי שמיעה תוצרת גרמניה המתקדמים בעולם- הקטלוג המלא

מכשירי שמיעה תוצרת גרמניה

אודיפון: איכות פורצת דרך תוצרת גרמניה – המענה המושלם לירידה או אובדן שמיעה

כעת, בואו נבין בדיוק מיהי חברת אודיפון ואיך מסייעת לסובלים מירידות שמיעה ברחבי העולם

אודיפון היא חברת מכשירי שמיעה ותיקה ומנוסה ביותר מגרמניה.היא מובילה ללא ספק את השוק ומעסיקה את מהנדסי הסאונד, מהנדסי החומרה וקלינאי התקשורת המובילים ביותר, כל אחד בתחומו, ועל כן, לא רק שהיא יודעת לייצר מכשירים המספקים מענה מצוין ויעיל לירידות שמיעה, היא מביאה לשולחן בנוסף עיצובים חדשניים ופורצי דרך ומציידת את המכשירים שלה בפיצ’רים חכמים שהופכים את השימוש במכשיר השמיעה ליותר מפוקציונאלי נטו, אלא לחוויה טכנולוגית מתקדמת של ממש.
כדי להבין יותר לעומק איך הם עושים את זה, בואו נכיר שתיים מהדגמים המובילים שהיא מייצרת.

גודל מזערי וביצועי ענק – Micro CIC

המכשיר המצוין הזה הוא אחד המכשירים הדיסקרטיים והמזעריים הקיימים כיום בשוק אם לא הזעיר שבהם. הוא מגיע בתצורת CIC, מה שאומר שכל המכלולים שבו מסתכמים לכדי רכיב זעיר אחד בגודל של פול קפה, הנכנס כולו לתוך תעלת האוזן של המשתמש. במצב כזה הוא פשוט אינו ניתן להבחנה ולכן הוא מאפשר שימוש דיסקרטי במיוחד.


מכשירי שמיעה זעירים

המכשיר המשווקת מאודיו סאונד מצויד בטכנולוגית COSMA החדשנית הנמצאת בדגמים רבים של חברת אודיפון, אשר ביכולתה לבצע סריקה סביבתית מהירה במיוחד באמצעות מעבד חדשני שמזהה ברמת דיוק גבוהה מאד את מקורות הקול ורעשי הרקע ויודע להפריד ביניהם ולהפיק צליל נקי וחד במיוחד. על כן, המכשיר הזה נותן מענה מצוין לירידות שמיעה בינוניות עד חמורות.

תכונות בולטות של המכשיר:

  • ערוצים דיגיטליים מרובים – המאפשרים למעשה לכידה וסינון גבוה של הסאונד הכללי בסיטואציה מסוימת, חלוקה נכונה בין הקולות החיוניים לרעשי הרקע המיותרים והעברת האודיו שלם והמסונן אל המשתמש בצורה חלקה וטבעית.
  • קליטה וסינון של רעשי רקע – הנעשים באמצעות מנגנון מיוחד שמסוגל לקלוט ולהפריד צלילי רקע מיותרים כדוגמאת רעש של מנועים, מזגנים, רשרוש מפתחות או מאווררים ולסנן רעשי רקע  ממקורות הסאונד החיוניים העוברים אל המשתמש, שמקבל אך ורק שמע איכותי ברמת 10K HD.
  • הנמכת קול משתמש – אודיפון פותרת כאן בעיה מוכרת שחוזרת גם במכשירי שמיעה הטובים בעולם. כאשר מרכיב מכשירי שמיעה מדבר בעצמו הוא עלול לפעמים לשמוע את עצמו בצורה חזקה מדי ולא טבעית. המנגנון במכשיר הזה מווסת בצורה מצוינת את עוצמת קול המשתמש.
  • התאמה סביבתית אוטומטית – המכשיר יודע לזהות את בעצמו את מאפייני סביבת השמע בה נמצא המשתמש ומתאים את הגדרות המכשיר בהתאם להפקת שמע אופטימלי.

תקשורת איכותית במיטבה – Rega

מכשיר פרימיום נוסף שמוביל ללא ספק את שוק מכשירי השמיעה מבית חברת אודיפון הוא Rega. גם הוא מצויד בסריקה המהירה שנעשית באמצעות טכנולוגית COSMA החדשנית ובנוסף הוא בעל תוכנות חכמות במיוחד עם אלגוריתמים שיודעים להבחין בין צלילים חיוניים ורעשי רקע ולסנן סאונד מיותר. לקטלוג מכשירי שמיעה

  המכשיר מתאים גם לאנשים מבוגרים, בעבור מי שנזקק לשני מכשירי שמיעה עקב ירידת שמיעה בשתי האוזניים, המכשיר הזה מציג פיצ’ר מעניין במיוחד של מערכת תקשורת בין שני מכשירי השמיעה שיודעים ממש לדבר ביניהם ולחלק את השמע בצורה מאוזנת בין האוזניים, מה מביא להפקת צליל טבעי ונקי מאד ומספק חווית משתמש המגיעה קרוב לכל הניתן לשמיעה תקינה וטבעית. בזכות התכונות המתקדמות שלו, המכשיר הזה מתאים במיוחד למי שמנהל אורח חיים פעיל, שמרבה להסתובב במהלך שגרת יומו במקומות הומים ורועשים או שמרבה להפגש עם אנשים רבים ולקחת חלק בשיחות מרובות משתתפים.

תכונות בולטות של המכשיר:

  • 18 ערוצים דיגיטליים – המסוגלים להפריד בין מקורות הסאונד השונים בכל סיטואציה, לסנן את המיותרים שבהם ולחדד את החיוניים והחשובים יותר.
  • תצורות שונות לנוחות המשתמש – המכשיר מגיע בתצורת RIC  מאחורי האוזן בה המעבד הזעיר נמצא מאחורי האוזן ומחובר עם צינורית דקה ושקופה לרמקול בתוך תעלת האוזן ובתצורת BTE כאשר כל המכשיר, כולל המעבד והמיקרופון נמצאים מאחורי האוזן. תצורת ה-BTE של המכשיר גם היא קטנה ודיסקרטית למדי.
  • מיקוד על קולות ודיבור – באמצעות טכנולוגיית Sound Zoom החדשנית שיודעת לבודד ולהתמקד בקולות הדיבור גם בסיטואציות רועשות במיוחד.
  • איכות קול גבוהה במיוחד – ברמת 10K HD, בדומה לדגם מכשיר השמיעה Micro CIC.
  • מנגנון מתקדם ביותר לניטרול טנטון שפותר את הבעיה לחלוטין למי שסובל באופן קבוע מהטנטון הטורדני והמציק.

 


ירידה, ליקוי כלשהו או אובדן שמיעה בדרגות שונות, הוא אף פעם לא בשורה נעימה בעבור אלו הסובלים מכך.

לרוב, הדבר מביא למצב של ניתוק סביבתי וחוסר יכולת לתקשר כראוי עם הסביבה ובייחוד עם הקרובים אלינו, מה שמביא לא אחת להימנעות מוחלטת מסיטואציות חברתיות ולהסתגרות שעלולה לגרור איתה חרדה ודיכאון בנוסף לכל.

למרבה המזל, כיום ישנם פתרונות מעולים המשפרים משמעותית את איכות החיים של אלו הסובלים מירידות השמיעה. למחירים מכשיר שמיעה

אחת החברות המוכרות והמצליחות ביותר בתחום, המשפיעה דרך המוצרים שהיא משווקת באופן ישיר על חייהם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם היא כמובן חברת אודיפון הגרמנית. אודיו סאונד משווקת הרבה חברות מומלציות בשוק כמו: אוטיקון, סוניק וניו סאאונד

רגע לפני שנדבר עליה יותר בהרחבה ועל מנת שנוכל להבין בדיוק כיצד היא מסוגלת לסייע לרבים כל כך ברחבי העולם, בואו נבין בקצרה מה המשמעות של ירידה או אובדן שמיעה.

קושי להבין דיבור

כאמור, הדבר הקריטי והבעייתי ביותר שמביאה איתה ירידה בשמיעה הוא חוסר היכולת להבין אנשים קרובים ורחוקים במהלך היומיום. האדם הוא יצור חברתי והצורך שלו בהבנה הוא טכני בלבד, כלומר, לא מדובר רק בצורך לתקשר עם המוכר בסופר למשל כדי לדעת כמה עולים המוצרים. התקשורת הבין אישית היא חשובה לאין שיעור ברמה הפסיכולוגית. פעמים רבות אנשים המאבדים את השמיעה וכלל לא מודעים לכך מתחילים לאבד אט אט קשר עם הסביבה, מה שמביא לתופעות הקשות של נתק כללי, דיכאון, חרדה, חיי חברה לא מספקים וחיי משפחה עם בעיות רבות.

מדוע חשוב לעלות על זה בזמן?

למעט מקרים חריגים ביותר, ירידת שמיעה היא תהליך הדרגתי המתרחש על פני ציר זמן ארוך מאד ועשוי לקחת גם שנים ארוכות. מרבית האנשים הסובלים מירידת השמיעה כלל לא מודעים לכך עד שלב מאוחר. יתרה מכך, מומחי שמיעה ומחקרים רבים שנעשו בתחום מראים כי מרבית הסובלים מירידת שמיעה מגיעים לקבל טיפול באיחור משמעותי של בין שבע לעשר שנים מהרגע בו השמיעה שלהם החלה להדרדר. בזמן הזה, המוח למעשה מקבל את המצב החדש, בו הוא איננו קולט ומעבד יותר צלילים המגיעים אליו ופשוט מתחיל להסתגל אליו. ככל שחולף הזמן, כך משימת האימון של המוח והרגלתו מחדש למצב השמיעה הופכת למסובכת יותר עד שלבסוף היא הופכת לבלתי אפשרית לגמרי.

בכוחו של מכשיר שמיעה איכותי המותאם למשתמש בזמן, לגשר במהירות על הפער הזה ולהשאיר את המוח במצב של קליטת שמע. על כן, ישנה חשיבות מכרעת ביותר להתחיל בטיפול במהירות האפשרית ביותר. אם אתם חושדים ולו במעט שהשמיעה שלכם מתחילה להדרדר, פנו לרופא “אף, אוזן, גרון” ובקשו הפנייה לבדיקת שמיעה. בנוסף צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לזרז את ההליכים ולהגיע אליכם במהרה לבדיקה, אבחון מקיף וייעוץ.

אם אני סובל מירידת שמיעה קלה באוזן אחת בלבד, האם בכל כדאי לי להשתמש במכשיר שמיעה?

ובכן, לשאול את השאלה הזאת זה בערך כמו להניח שבגלל שהיד הדומיננטית שלנו היא יד ימין, אין לנו צורך בשימושים שמאפשרת לנו יד שמאל. בדומה לשאר אברי הגוף הזוגיים, לשתי האוזניים שלנו חשיבות רבה ביכולת שלנו לשמוע ובכך לתקשר עם הסביבה. על כן, גם במקרה של ירידת שמיעה קלה באוזן אחת מומלץ לטפל ובטח לפני מצב של החמרה. במקרה של ירידת שמיעה בשתי האוזניים, הטיפול המומלץ תמיד הוא התאמה ושימוש בשני מכשירי שמיעה.

[gico-faq-details]