השוואה טכנולוגיה ישנה בטכנולוגיה חדשה

תכונהבטכנולוגיה הישנהבטכנולוגיה החדשה
1.איכות השמיעה במכשירהקול נשמע לא טבעי, רובוטי מלווה בהד. עיבוד הצליל מתבצע בתהליכים פשוטים (על ידי 8 ערוצים). יש דילֵיי (השהיה) בעיבוד הצלילים במכשירי שמיעה עד שהרמקול מכניס את הצליל לאוזן.נשמע הקול טבעי ונקי. וזאת כיוון שעיבוד הצליל מתבצע בתהליכים מתקדמים (על ידי 64 ערוצים) ובאמצעות מעבד מהיר פי 50 בהשוואה למעבדים הקיימים.
2.נוחות האזנה בסביבות שונותקשה מאוד להבין את הדיבור בסביבה עם רעש. איכות ההאזנה הבלתי נוחה בסביבה רועשת נגרמת מפני ששומעים את הרעשים בצורה חזקה המקשה להתמקד בדיבור.המערכת מזהה באופן אקטיבי את הסביבה שבה אתם נמצאים ומתמקדת אוטומטית בהבנת הדיבור, מה שהופך את השמיעה לנוחה ואת ההאזנה קלה יותר, בין אם מדובר באזור של רעש או לא.
3.עמידות של המכשיר ותוחלת חיים של המכשיריש תוחלת חיים של מכשירי שמיעה ישנים שהיא של 3-2 שנים בלבדהמערכת מזהה באופן אקטיבי את הסביבה שבה אתם נמצאים ומתמקדת אוטומטית בהבנת הדיבור, מה שהופך את השמיעה לנוחה ואת ההאזנה קלה יותר, בין אם מדובר באזור של רעש או לא.
4.סינון רעשיםיש מנגנונים בסיסיים לסינון רעשים, כמו הנמכת עוצמה כללית של המכשיר או הגברת העוצמה של הקול שמגיע אל המכשיר מקדימה.יש מנגנונים מתקדמים לסינון רעשים, כמו סריקת סביבה וזיהוי אקטיבי של תדרי רעש, והנחתת הרעשים בלי השפעה על בהירות הבנת הדיבור.
5.מיקוד מקור הקולאי אפשר לדעת מאיזה כיוון מגיע הקול. המכשירי השמיעה המתקדמים מסייעים לזהות את הכיוון שמננו הקול מגיע.
6.שיפור הבנת הדיבור בשיחה בנוכחות קבוצה של אנשיםישנה התמקדות רק בדובר אחד (רק מי שנמצא מול השומע –קדימה) ושאר האנשים לא נשמעים באופן ברורהשמיעה מתבצעת ב-3600 מעלות. כלומר ההתמקדות בדיבור מתרחשת בכל הסביבה, וכך אפשר לשמוע כל אחד ואחד בלי שום הפרעה להבנת הדיבור (דימוי לשמיעה טבעית).
7.הסנכרון ביו שני המכשיריםכל אחד משני מכשירי השמיעה באוזניים עובד בנפרד.שני מכשירי שמיעה עובדים יחד בשיתוף פעולה. טכנולוגיה זו מחקה את יכולתו של המוח לעבד מידע המגיע משתי האוזניים, ומסייעת בהבנת הדיבור והנחתת הרעשים.
8.אוטומטיות של המכשיריםהמכשיר מלא בכפתורים, המאלצים את המשתמש ל”שחק” בכפתור העוצמה כדי לווסת את הקול.ישנו ויסות אוטומטי וחכם של הקול והסביבה
9.האזנה למוזיקההמוזיקה לא נשמעת טבעית, והמכשיר איננו יכול לזהות שהנשמע הוא מוזיקה, מה שמצריך עיבוד שונה מאשר צליל רגיל.המכשיר מזהה באופן אוטומטי את המוזיקה, ומחליף את עיבוד הצליל לפונקציה של “עיבוד מוזיקלי” וכך הופך את שמיעת המוזיקה לטבעית יותר.
10.נוחות הרכבה ותפעולישנו חוסר נוחות בהרכבת המכשיר. תחושת המגע של המכשיר באוזן מציקה למרכיב. קל מאוד להשתמש במכשיר כיוון שהכול אוטומטי. כל מה שצריך לעשות הוא להרכיב את המכשיר באוזן, וכל שאר פעולות המכשיר מתבצעות אוטומטית (בלי להתעסק במכשיר). המכשיר בהתאמה אישית הוא לפי מידת תעלת האוזן, נעים וידידותי לאוזן ואינו מפריע.