כרטיס ביקור שלנו

כרטיס ביקור של החברה

מי אנחנו?

אודיו סאונד היא אחת מהחברות המובילות בשיקום שמיעתי ומכשירי שמיעה בארץ. החברה עזרה לאלפי אנשים לשפר את איכות חייהם

איך עשינו את זה?

1. מכשירי שמיעה מתקדמים

2. שירות ברמה גבוהה.

איזה חברת מכשירי שמיעה אנחנו משווקים?
מחברת ייצור של חברת “אודיפון” Audifon. חברה גרמנית הנחשבת לאחת החברות הטובות ביותר בעולם בתחום מכשירי שמיעה לפי אתרי השוואות מכשירי שמיעה הבין-לאומיים. כמו כן אנחנו משווקים מכשירי שמיעה מסוג sonic “סוניק” ו oticon “אוטיקון”

כמה עולה ביקור בית אצלנו?

ביקורי בית בעלות סימלית בין 100-250 ש”ח בלתות האזור

מה הבידול שלנו?

1. התאמה מדויקת של מכשיר שמיעה בפגישה אחת בלי שום פרוצדורה או נירות

2. מכשירי שמיעה ברמה גבוהה ( מכשירים שאכן משויכים לרמה גבוהה לפי היצרן ולא “מכשיר שמיעה טוב” כמו בשאר המכונים).

3. אפשרות להדגמת המכשיר בבית לפני הרכישה. אתם קונים אך ורק אם אתם מרוצים מהמכשיר.

4. שירות בזמינות וברמה גבוהה עד הבית, לא צריך לקבוע תורים וללכת למכוני שמיעה.

5. אם יש בעיה כלשהי במכשיר זו אחריות שלנו לפתור אותה.


על השירות שלנו?

שירות טוב הוא שירות שעונה על כל דרישות הלקוח ואפילו יותר מזה. שירות של מכשירי שמיעה זה לא רק כיוונים או החלפת חלק מהמכשיר אם מתקלקל. שירות טוב מתחיל באדיבות וסימפטיה עם הלקוח.

שירות טוב צריך לוודא שהבעיה אכן נפתרה לא רק לבוא, לכוון ואז לשאול את הלקוח “אתה שומע טוב עכשיו?” ואם הלקוח אומר ”כן” אז פשוט ללכת.
אם יש בעיה במכשיר צריך לבדוק את הגורמים לבעיה מכמה צדדים:
למה קרתה;ולהסביר ללקוח מה בעיה ומה הפתרון. כמו כן איך למנוע בעיות עתידיות זהות, ולוודא ביותר מסיטואציה (בתנאי ברעש, שקט, מרחק וכו’) שהבעיה אכן נפתרה. כל מה שכתוב על השירות הזה אכן מה שאנחנו מקיימים ולא רק במילים.

בקיצור כך זה אצלנו: יש בעיה כלשהי במכשיר? אין בעיה! מצלצלים, ובתוך ימים ספורים באים אליכם עד הבית, ואז זו הבעיה שלנו איך לפתור אותה.


איך להאמין לכם ולדעת שאתם באמת טובים כמו שאתם אומרים?

1)
כבר בשלב הדגמת המכשיר לפני הרכישה תוכלו לעשות השוואה בין המכשירים הקודמים שלכם (אם יש) למכשירים שלנו.
אם זו הפעם הראשונה שיש לכם מכשיר תרגישו את השיפור בשמיעה באופן מיידי.
אנחנו נותנים לתוצאות לדבר ואתם בלבד תחליטו

2)
המלצות מלקוחות חדשים שרכשו מכשירים דרכנו (אפשר למצוא בדף הפייסבוק שלנו – מתחת לדף ביקורת כמו שמופיע בתמונה.) חפשו אותנו בפייסבוק. תרשמו ”אודיו סאונד” ונופיע במקום הראשון.

המלצות על אודיו סאונד

3. אפשר לשוחח עם לקוחות מהתקופה האחרונה (אנחנו לא נבחר לכם את הלקוחות, אתם בוחרים באופן אקראי – הדבר נעשה בהסכמת הלקוחות כמובן).


האם אפשר לעשות בדיקת שמיעה מדויקת בבית?

כן, המכשור שבעזרתו בודקים פועל באופן זהה אם הוא בחדר בדיקות שמיעה במכון או בבית. הבדיקה בבית מתבצעת בחדר שקט על ידי קלינאי תקשורת מוסמך עם מכשור רפואי נייד המשמש לבדיקות שמיעה ואוזניות מנחיתות רעשים שיוצרות סביבה הדומה לחדר שמיעה אטום.
המכשור ותוצאות הבדיקה זהים לתוצאות ולמכשור של חדר שמיעה אטום. המכשור מכויל ועומד בתקן משרד הבריאות לביצוע בדיקות שמיעה בשטח.


האם אפשר להתאים מכשיר שמיעה באופן מקצועי בבית?

כן. בחירת סוג מכשיר השמיעה במכון שמיעה היא לפי בדיקת השמיעה ואורח חיים של המרכיב ועוד גורמים אחרים כמו תקציב, העדפת הלקוח לצורה מסוימת של המכשרים וכו’. ולאחר מכן לוקחים מידות אוזניים (אם יש צורך), שולחים את המידות למעבדה ושם בונים את המכשיר. אותו התהליך בדיוק מתבצע בבית.


איזה שירות אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו אחרי הרכישה?

במסירת המכשירים עצמם אנחנו לא באים, זורקים את המכשירים והולכים. אנחנו עושים הדרכה מקיפה בנושא איך להשתמש במכשירים ואיך להרכיב אותם, לאחר מכן עושים סימולציות כמו טלוויזיה, דיבור על רקע רעש, דיבור בנוכחות כמה אנשים מדברים בו-זמנית וכו’. עד שלא מנסים את המכשיר הכול בכל הסימולציות אנחנו לא עוזבים אתכם.

אתם מקבלים אחריות ל-3 שנים על המכשירים, כל תקלה במכשיר או כיוונים אתם מצלצלים אלינו ואנחנו אצלכם בבית בתוך ימים ספורים כדי לתת מענה.


כמה לקוחות יש לנו? איפה אפשר לקרוא עלינו?

החברה מונה אלפי לקוחות מכל רחבי הארץ, אפשר להתרשם מהביקורות בדף הפיסבוק שלנו (חפשו אודיו סאונד) מלקוחות שקנו מכשירים דרכנו.


במקרה שהמכשיר לא מתאים לי. מה התהליך ?

קודם כל אם המכשיר ברמה גבוהה ומותאם נכון והכל נעשה ”לפי הספר” אין סיבה שהמכשיר לא יהיה טוב. אם עדיין לא הצלחתם להסתגל למכשיר שלכם אנחנו נעשה כיוונים חדשים, תיקונים או מידות חדשות אם יש צורך. אחרי שעשינו הכול ולא הצלחנו אנחנו נחליף לכם את המכשיר לדגם אחר בחינם. ואם עם כל כזה עדין לא תהיו מרוצים אנחנו נגיע איתכם לפשרה כספית (כל מקרה לגופו). אנחנו אף פעם לא משאירים לקוח עם מכשיר שהוא לא מרוצה ממנו.


מה עם המחיר שלנו? ובאם יש הנחות?

המחירים שלנו הם במחירים של השוק, לא למעלה ולא למטה. מחיר מחירון של מכשיר שמיעה אחד ברמה גבוהה עולה 12,000 ₪. לאחריי ההנחות המחיר מתקזז ל- 5,000-7,000 ₪ תלוי בירידת השמיעה וצורת המכשיר.


האם אנחנו עובדים עם קופות חולים?

אנחנו מכון פרטי שמעניק הנחות בגובה ההנחות של קופות החולים השונות.

שאלות ותשובות

icon

על פניו, מי שמפיק את התועלת הרבה ביותר מהשירות שלנו הם בני גיל הזהב, שיכולים להנות בזמן מהיר ממכשיר חדש ובלי צורך לצאת מהבית. עם זאת, אין ספק כי הוא מתאים לכולם גם מפני שהוא מאפשר לעבור את כל התהליך בביתכם, אך גם בגלל שהוא נעשה באופן סבלני יותר, מה שמבטיח התאמה גבוהה יותר וחוסך הרבה זמן וכסף לעומת התהליך הארוך דרך קופות החולים.

icon

ובכן, כאשר אתם ניגשים לבדיקת שמיעה במכון שמיעה, בשל ריבוי הלקוחות לא תוכלו להנות מבדיקה מהירה ומקיפה וגם בעת התאמת מכשיר השמיעה התהליך יעשה במהירות ולא בדיוק רב. לעומת זאת, אצלנו האבחון הוא מדויק הרבה יותר שכן הוא מבוצע ביסודיות, בסבלנות, בסביבה הביתית שלכם וחלק מהותי ממנו הוא ראיון שעורך קלינאי התקשורת כדי להבין בדיוק מהם הצרכים שלכם. כך אנו מצליחים להגיע לרמות התאמה גבוהות הרבה יותר משאר מכוני השמיעה.

icon

מדובר בעוד נדבך משמעותי מאד בשירות שלנו, שכן אנו יודעים כי חלק גדול מההצלחה של התאמת מכשיר שמיעה הוא שלב ההסתגלות. במידה ולא תצליחו להפיק את המקסימום ממכשיר השמיעה שלכם אנו נלווה אתכם מרחוק או בביקורים נוספים בהתאם לצורך עד שתצליחו להנות מכל היתרונות של המכשיר ובמקרים בהם מתברר כי המכשיר לא מתאים אנו כמובן מבצעים החלפות. כך או כך אתם יכולים להיות רגועים שנהיה אתכם עד אשר תרגישו בנוח לגמרי בשימוש במכשיר.

icon

תמיד עדיף להיות בטוחים ולשאול אחרים כדי להבין אם אכן מדובר בשירות שיתאים גם לכם. אם תרצו תוכלו לפנות ללקוחות העבר שלנו לבחירתכם וללא התערבות שלנו ולקבל חוות דעת על השירות, המקצועיות והסבלנות ולהחליט אם אכן השירות הזה הוא בשבילכם.

icon

דרכנו ניתן להנות ממכשיר שמיעה חדש לאחר מפגש אחד בלבד. במפגש הזה תתבצע בדיקת שמיעה וראיון מקיף כדי להבין מהו אורח החיים שלכם. הנתונים המשוקללים מהראיון והבדיקה יצביעו על המכשירים שעשויים להתאים לכם. לאחר מכן תוכלו להתנסות בשימוש במכשירים השונים ולבחור במכשיר שהכי התחברתם אליו ובפעם הבאה שנפגש זה כבר יהיה להתאמה של מכשיר השמיעה החדש.