מכון ומכשירי שמיעה מומלצים באזור הדרום

שירות הגעה עד בית הלקוח

כתובת: שירות הגעה עד בית הלקוח

טלפון077-9978814

שעות פעילות:

א’ -ה: 8:00-20:00

ו’:  8:00-16:00

אתרhttps://www.audiosound.co.il/

שירותים שאנחנו מציעים בבית הלקוח: בדיקת שמיעה עם ציוד נייד ומותאם לבדיקות שמיעה בשטח,הדגמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח לפני הרכישה, התאמת מכשירי שמיעה, כיוונים למכשירי שמיעה, תיקונים מכשירי שמיעה.

דרום

מחפשים מכשירי שמיעה בדרום? לנו באודיו סאונד יש בדיוק את מה שאתם צריכים

מכשירי שמיעה קטנים זעירים בעולם

אם אתם מחפשים מכשירי שמיעה בדרום, כנראה שהעובדה כי ישנם מעט מאד מכוני שמיעה שעובדים עם קופות החולים וכי צריך לחכות הרבה מאד זמן לתור היא לא חדשה שלכם. למרבה המזל, לנו בחברת אודיו סאונד יש את הפתרון המושלם בשבילכם.

אם עדיין לא הכרתם אותנו, בהחלט נעים להכיר. אנו מכון שמיעה פרטי המתמחה בשירות של מכשירי שמיעה עד הבית, מה שאומר שאצלנו תוכלו לעבור את כל התהליך של התאמת מכשיר שמיעה בסביבה הנוחה והמוכרת של הבית שלכם, החל מבדיקת השמיעה ואבחון שמיעה מקיף, דרך תהליך ההדגמה והתנסות שיאפשר לכם להבין איזה מכשירים הכי מתאימים לכם ועד לרכישה, התאמת מכשיר שמיעה חדש וליווי והדרכה לשימוש נכון עד להסתגלות. מייד נפרט לעומק על כל שלב כך שהכל יהיה לכם ברור, ונזכיר שבכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם או שתוכלו פשוט ליצור איתנו קשר טלפוני במספר 077-9978814.

רגע לפני שנסביר על על התהליך, חשוב לנו להסביר בכמה מילים על כל הנושא של ירידות, ליקויים ואובדני שמיעה.

תושבי הדרום – אל תדחו את הטיפול בירידת שמיעה

אם אתם מרגישים כי השמיעה שלכם מדרדרת ונמצאים לפני השלב של התאמת מכשירי שמיעה, חשוב שתבינו מה זה בכלל אומר. ירידת השמיעה הנפוצה היא מצב בו המוח לא מצליח לתרגם יותר אותות חשמליים של קול העוברים אליו בדציבלים מסוימים. מדובר במצב נפוץ במיוחד אצל בני 50 ומעלה ומחקרים שונים מראים כי מעל חמישים אחוזים סובלים מירידת שמיעה בגילאים הללו. בנוסף זה בהחלט גם יכול לקרות בגילאים מוקדמים עקב נטייה גנטית, שימוש בתרופות מסוימות, לאחר הליכים רפואיים שונים או עקב חשיפה ארוכה וממושכת לרעש חזק במיוחד.

מה שיותר חשוב להבין הוא מה המשמעות של דחייה או הימנעות מהרכבה של מכשיר שמיעה במצב הזה –

ירידת שמיעה היא תהליך הדרגתי שהולך ומחמיר עם הזמן, כאשר המוח מתרגל לאט לאט למצב הזה עד לנקודה בה כבר לא ניתן יהיה להרגיל אותו למצב הקודם. מי שלא מטפל בירידת שמיעה חווה בהכרח ניתוק חברתי וסביבתי מתוך קושי משמעותי לקחת חלק בשיחות ולרוב זה מביא למצב של דיכאון, מתח מוגבר וחרדה. לכן, אנו מפצירים בכם תושבי הדרום ליצור איתנו קשר בהקדם אם אתם אכן חווים ירידה בשמיעה ולא לדחות את הטיפול בשום אופן. אנו מציעים סוגים שונים של מכשירי שמיעה ונוכל להתאים לכם מכשיר מצוין שיחזיר לכם את איכות החיים המתאפשרת רק עם שמיעה טבעית.

בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף – תושבי הדרום והסביבה

מכשיר שמיעה לאנדוריד אוטיקון

לפני שתתחילו להתעניין ולשמוע המלצות למכשירי שמיעה, חשוב להבין כי הדרך להתאמה מתחילה תמיד מבדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף שיערוך עבורכם קלינאי תקשורת מוסמך ומנוסה מטעמנו. כמובן שהבדיקה כמו שאר חלקי התהליך תתקיים בביתכם ואלו הם השלבים השונים שלה:

1.בדיקת שמיעה באמצעות מכשיר אודיומטר: מכשיר נייד הזהה לזה שתמצאו במכוני השמיעה ומאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. המכשיר מפיק צלילים לאוזניות שנמצאות על אוזני הנבדק ויש לתת אינדיקציה כאשר כל צליל נשמע. כך ניתן לדעת אם ירידת השמיעה מתרחשת באוזן אחת או בשתי אוזניים ויש צורך בזוג מכשירי שמיעה ובאיזה דציבלים היא באה לידי ביטוי.

2.ראיון אישי: אנו משווקים כמובן אך ורק מכשירי שמיעה מומלצים, אבל כדאי לדעת איזה מכשיר בדיוק מומלץ לכם באופן ספציפי, עלינו להבין את אורח החיים שלכם ואת שגרת יומכם. האם אתם נמצאים רוב הזמן בסביבה השקטה של הבית? האם העבודה שלכם לוקחת אתכם למקומות רועשים? האם אתם מדברים הרבה בטלפון או צופים הרבה בטלוויזיה?

3.גרף שמיעה: לאחר שני השלבים הראשונים מתקבל מסמך מפורט המתאר את מאפייני ירידת השמיעה ולוקח בחשבון גם את המאפיינים האישיים של כל נבדק. המסמך הזה למעשה מאפשר להבין אילו מכשירי שמיעה הטובים בעולם יוכלו לעזור וכעת ניתן לגשת אל קטלוג מכשירי השמיעה ולבחור כמה מכשירים בהם תוכלו להתנסות.

 

התנסות והדגמה במכשירי שמיעה מובילים – דרום הארץ ואיזור הנגב המערבי

כאן מגיע אחד השלבים היותר חשובים בשירות שאנו מציעים. מחקרים מראים כי משתמשים שקיבלו הזדמנות להתנסות בדגמים שונים של חברות מכשירי השמיעה השונות, מסתגל הרבה יותר בקלות ובמהירות למכשיר השמיעה ולכן חשוב לנו מאד להקפיד על החלק הזה. כמובן שקלינאי התקשורת ינחה אתכם מה צריך לעשות, אבל נסו לשים לב בעצמכם לדברים הבאים:

-נוחות ההרכבה: זכרו כי מכשיר שמיעה זה משהו שאתם צריכים להרכיב ברוב שעות היום ולכן חשוב מאד לבחור במכשיר שמרגיש לכם נוח ושאינו זז או נופל. זכרו כי מכשיר שמיעה זעיר מיוצר בהתאמה אישית לכל משתמש ועל כן ההתנסות לעולם לא תרגיש כמו הרכבה של המכשיר הייחודי שלכם.

-שמיעה: מן הסתם הדבר החשוב ביותר במכשיר השמיעה החדש שלכם הוא שיאפשר לכם לשמוע טוב יותר. לכן בדקו האם אתם אכן שומעים טוב יותר, האם אתם מצליחים להבין טוב יותר את קלינאי התקשורת שמדבר אתכם, האם שיחות טלפון ומדיה שמתנגנת בנייד או בטלוויזיה ברורים לכם יותר ובמידה ואתם גם סובלים מטינטון, האם עכשיו אתם מרגישים הקלה גם בעניין הזה.

-תפעול: חשוב מאד כי מכשיר השמיעה החדש שתרכשו יהיה נוח ופשוט עבורכם לתפעול. יש מכשירי שמיעה עם מגוון כפתורים ותוכניות שיתאימו למי שיודע להתעסק עם מכשור מורכב יותר ולמי שמעדיף תפעול נוח ובסיסי יותר יש בהחלט מכשירי שמיעה כאלה. אגב, מחירי מכשירי שמיעה לא קשורים בדרך כלל לאופן התפעול של המכשיר.

מכשירי השמיעה שלנו – תושבי הדרום והסביבה

בשלב הזה תבחרו בעצם אחד מדגמי מכשירי השמיעה המובילים שאנו משווקים. בין היתר אנו עובדים עם הדגמים המצוינים של חברת סוניק הדנית המייצרת בין השאר מכשירי שמיעה מתקדמים עם מערכות חכמות לסריקה סביבתית מהירה וסינון רעשי רקע, מכשירי שמיעה עם חיבור לבלוטוס, מכשירים נטענים ודגמים מצוינים נוספים.

כמו כן אנו מתמחים בהתאמת מכשירי שמיעה למבוגרים שלפעמים נדרשים למכשירים איכותיים שיעשו עבודה טובה יותר מהממוצע, מחזיקים דגמים רבים של מכשירי שמיעה להרכבה מאחורי האוזן ועוד.

תושבי דרום הארץ – צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בהקדם

לסיכום, אנחנו כאן במכון השמיעה אודיו סאונד נשמח להתאים לכם מכשיר שמיעה איכותי ומתקדם עם שירות ייחודי המאפשר לכם להנות מכל השלבים בבית שלכם ללא צורך לצאת מהבית או להיות תלויים בתורים הרחוקים של קופות החולים. נזכיר כי אנו מציעים מכשירי שמיעה במחירים אטרקטיביים כולל ההנחות שיציעו לכם דרך קופות החולים, רק שאצלנו אין צורך להתעסק בבירוקרטיה בשביל לקבל את ההנחות האלו, פשוט בגלל שאנחנו נדאג לכל התהליכים האלו עבורכם.

השאירו פרטים כאן או צרו איתנו קשר במספר 077-9978814 עוד היום ואנו נשמח לענות לכם על שאלות נוספות ולהסביר לכם אפילו יותר לעומק על התהליך של התאמת מכשיר שמיעה. ממש בקרוב תהנו מאיכות שרק מכשיר שמיעה איכותי יכול לספק לכם!

למידע נוסף על מכשירי שמיעה מוזמנים להיכנס להשוואת מכשירי השמיעה כעת.

Rate this page

[gico-faq-details]