תכירו את מכשיר השמיעה הטוב ביותר הזעיר מבית "אודיפון" הגרמנית

מכשיר השמיעה החדיש מדגם 2019 מכיל הטכנולוגיה החדשנית ביותר.
מכשיר שמיעה דגם Micro CIC

 
מידע כללי על המכשיר

הרמה של המכשיר עילית
מספר ערוצי השמע 18
תכונות מיוחדות של המכשיר מכשיר תוך אוזני נסתר המכשיר נבנה בהתאמה אישית, על פי מידות האוזן של המשתמש 
הערות הסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות הנבדלים בטכנולוגיות המוטמעות בהם ובאיכות סינון רעשי הסביבה

 

היתרונות העיקריים שלו הם: 1) זעיר ולא נראה 2)מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור  3) מנגנונים מתקדמים להנחתת הרעשים 4) מכשיר חכם.

למפרט טכני של מכשיר שמיעה Micro CIC
המכשיר מתאים לגוון ירידות השמיעה מירידה קלה עד ירידיה חמורה וניתן לכיול במקרה שיש החמרה בשמיעה. כך לא תצטרכו לקנות עוד מכשירים במקרה  שיש החמרה בשמיעה.

לקרוא כתבה על המכשיר באתר וואלה


המכשיר מכיל מעבד דיגיטלי רב-ערוצי עם הפלטפורמה החדשנית שלCOSMA , מה שמאיץ את מהירות עיבוד צלילי הסביבה במהירות דומה לשמיעה טבעית. המכשיר סורק את הסביבה ב-360 מעלות, מאתר את הסביבה במקרה  שזו סביבה רועשת, שקטה, מוזיקה, פגישה, מסעדה, רכב וכו', וכך מתאים את עצמו לסביבה, וכל זה בפחות ממיליונית שנייה. המכשיר החדש בשונה ממכשירים אחרים שמכילים רק מיקרופון אחד מכיל 2 מיקרופונים – אחד מיועד לדיבור ואחד לרעש, וכך המכשיר מזהה את הדיבור בסביבה, מדגיש ומבהיר אותו לעומת הרעש שנמצא בסביבה, מנחית אותו שלא יפריע לכם להבין את הדיבור הברור. ניתן לעיין קטלוג מכשירי שמיעה למידע נוסף. המכשיר נחשב למכשיר שמיעה המתקדם והטוב ביותר מבין דגמי מכשירי שמיעה

זה מכשיר המיועד לא רק לשמוע טוב יותר אלא להבין ולהבהיר את הדיבור טוב יותר.


1. זעיר לא נראה
מכשיר שמיעה זעיר קטן בגודל וענק בביצוע. הוא נבנה בהתאמה אישית על פי מידות אוזניים של המרכיב. כך הוא מוחזק טוב באוזן ולא זז או נופל. המכשיר נוח מאוד להרכבה ולשליפה. לא מרגישים אותו באוזן כלל, פשוט להרכיב,  ולהתחיל לשמוע טוב יותר.
המכשיר שוקל פחות משני גרם, בגודל של גרעין קפה (בתלות גודל תעלת האוזן), וכמעט לא נראה.


2. מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור
המכשיר מכיל הרבה מנגנונים שעובדים יחד על מנת לזהות ולהדגיש את הדיבור גם בסביבות קשות להאזנה עם הרבה רעשי רקע. בזכות המיקרופון הקטן שנמצא בתוך במכשיר המיועד באופן מיוחד לזהות את הדיבור, המכשיר קולט את גלי הקול ומפריד אותם מהרעשים.התאמת מכשיר שמיעה הינה התאמה מדויקת. טכנולוגיה של Sound Zoom  עושה "זום" על הדיבור תוך התעלמות מרעשי הסביבה, כולל גם הרעשים הקטנים שנמצאים בין ההברות הקטנות של המילים.
בזכות כל המנגנונים האלה מכשיר השמיעה משפר את הבנת הדיבור ואת בהירותו  לא רק בסביבה שקטה אלא גם בסביבות הקשות, כמו למשל כאשר הרבה אנשים מדברים בו-זמנית, דיבור חלש, דיבור ממרחק, האזנה לקונצטרים ושיעורים.


3. מנגנונים מתקדמים להנחתת רעשים
המכשיר מכיל מיקרופון מיוחד שמטרתו לזהות את רעשי הסביבה ולהפריד אותם מהדיבור. הוא פועל באופן דיגיטלי רב-ערוצי, מחלק את הקולות בסביבה לחלקים קטנים יותר, וממיין אותם בין הדיבור ובין הרעש, כולל גם מן הרעשים הקטנים ביותר שקשה לזהות בדרך כלל. המכשיר מגביר את הדיבור, ומנחית את הרעשים, כך הדיבור והרעש לא יתערבבו ולא יפריעו לכם לשמוע.
במכשירי השמיעה הקודמים היו רעשי הסביבה מוגברים מדי, מה שגרם לאי נעימות למרכיב כי הכול היה נשמע חזק ומרעיש ולא רק הדיבור, למשל אם רכב היה עובר ליד המרכיב הדבר נשמע כמו פיצוץ.
במכשיר החדש ובזכות הטכנולוגיה Noise Guard המכשיר מנחית את רעשי הסביבה, ולא יישמעו כחזקים מדי. לצורך ההמחשה אם אתם מדברים עם מישהו ברחוב ואוטובוס עובר לידכם, המכשיר יזהה את רעש האוטובוס, ינחית אותו, וידגיש את הדיבור בלבד.
המכשיר נחשב לאחד ממכשירי שמיעה המומלצים, מכיל מנגנונים ספציפיים  לרעשים ספציפיים על מנת לייעל את תהליך הנחתת הרעשים. למשל המכשיר מכיל טכנולוגיה Wind Shield שהיא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי רוח, ו- Machine Noise Guard שהוא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי מכונות כמו רעש מזגן.


4. מכשיר שמיעה חכם
המכשיר הינו מכשיר חכם ואלגנטי שייתן לכם התראה שהסוללה עומדת להיגמר בעזרת הטכנולוגיה Scene Detect. המכשיר יכול לזהות את הסביבה באופן אוטומטי, ולהתאים את עצמו לסביבה שאתם נמצאים בה.
מכשיר השמיעה מתקדם מאוד ולא מכיל כפתורים, וכך אתם לא צריכים לשנות תוכניות באופן ידני. הכול נעשה באופן אוטומטי וחכם. המכשיר מווסת את עצמו, מגביר, מנמיך – הכול באופן אוטומטי בלי מגע יד אדם.

מחיר של מכשיר השמיעה:
טווח מחירים מכשירי שמיעה הינו זהה בשוק, נמצא כמה דגמים ממכשיר שמיעה Micro CIC העונים על ירידות שמיעה בחומרות השונות. אנחנו מתאים את הדגם המתאים על פי בדיקת השמיעה ואורח החיים של המרכיב. אודיו סאונד הינו מכון שמיעה פרט ומעניק הנחות בגובהה ההנחות של מכשירי שמיעה כללית
לסיכום : מכשיר השמיעה החדיש ממכון שמיעה אודיו סאונד פותר את הבעיה המרכזית למי שסובל מירידת שמיעה והיא "הבנת הדיבור". איכות הקול של המכשיר דומה לשמיעה טבעית10K HD, וקל מאוד להתרגל אליו. המכשיר קטן בגודל אבל חכם מאוד ומכיל טכנולוגיות חדשניות ביותר. כמו כן הוא ידידותי מאוד לשימוש ולתפעול, וגם אנשים מבוגרים יכולים להסתדר איתו.