מכשירי שמיעה זעירים תוצרת שוויץ קטנים בגודל של גרעין קפה⭐

מכשיר השמיעה הזעיר מדגם 2024 עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר

מכשיר שמיעה הקטן בעולם דגם 2024

התאמה אוטומטית לסביבה

איכות שמיעה 10KHD

18 ערוצים דגיטלים

  הנחתת רעשי סביבה והבהרת חדות הדיבור

החל מ- 5,000 ₪ למכשיר

ועכשיו הדגמת המכשירים בבית הלקוח !!

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0779978814

  איך התהליך מתבצע ?

  מצלצלים אלינו ( 0779978814) או משאירים פרטים

  מקבלים מידע מפורט בשיחה טלפונית על סוגי המכשירים, המחירים ועוד

  קובעים פגישה עם קלינאי תקשורת מוסמך ויועץ (אפשרות לפגישה בבית הלקוח – יש לנו נציגים בכל רחבי הארץ)

  הדגמת המכשירים בבית הלקוח

  מעקב ושירות על המכשיר עד הבית לאחר הרכישה

  מאפיינים עיקריים

  מספר ערוצי השמע 18
  תכונות מיוחדות של המכשיר מכשיר שמיעה תוך אוזני נסתר המכשיר נבנה בהתאמה אישית, על פי מידות האוזן של המשתמש 
  הערות הסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות הנבדלים בטכנולוגיות המוטמעות בהם ובאיכות סינון רעשי הסביבה
  מכשיר שמיעה זעיר פנימי

  Micro CIC

  החל מ-5,500 ₪

  שנת השקה: 2024

  • זעיר וסמוי בתוך האוזן
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור והנחתת רעשי הסביבה
  • קל לשימוש וידידותי עבור מבוגרים


  ירידת שמיעה
  בינונית עד חמורה


  אורח חיים
  פעיל


  רמת המכשיר
  עילית


  מספר ערוצים
  18

  החל מ-5,500 ₪

  Micro CIC

  שנת השקה: 2024

  • זעיר וסמוי בתוך האוזן
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור והנחתת רעשי הסביבה
  • קל לשימוש וידידותי עבור מבוגרים
  מכשיר שמיעה זעיר פנימי

  היתרונות העיקריים שלו הם:

  • זעיר ולא נראה
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור
  • נבנה בהתאמה אישית, לא נופל או זז מהאוזן
  • מכשיר חכם שמתאים את עצמו לסביבה

  איך המכשיר הזעיר נראה בפועל ?

  מחירים מכשירי שמיעה זעירים:

   

   

  טווח המחירים למכשיר שמיעה הזעיר נע בין 5,000 ש”ח ל-7,000 ש”ח בתלות לדגם המכשיר ( יש מגוון של דגמים ממכשירי שמיעה הזעירים, מה שמבדיל ביניהם הרמה הטכנלוגית ואיכות המכשיר)

  טווח מחירים מכשירי שמיעה הינו זהה בשוק, נמצא כמה דגמים ממכשיר שמיעה Micro CIC העונים על ירידות שמיעה בחומרות השונות. אנחנו מתאים את הדגם המתאים על פי בדיקת השמיעה ואורח החיים של המרכיב. אודיו סאונד הינו מכון שמיעה פרט ומעניק הנחות בגובהה ההנחות של מכשירי שמיעה כללית

  שאלות ותשובות קצרות

  מכשירי שמיעה זעירים

  מהו מחירו של הדגם הזה?

  הדגם הזה מתחלק לכמה תתי דגמים ועל כן טווח המחירים הוא בין 5,000 ל-7,000 ש”ח למכשיר אחד בשקלול המחיר לאחר ההנחות והסבסוד המגיע למבוטחי קופות החולים השונות.

  האם הדגם מגיע עם אחריות?

  הדגם הספציפי הזה מגיע עם אחריות לשלוש שנים על הכל, למעט נזק מכוון שנעשה על ידי המשתמש או אובדן המכשיר. במידת הצורך נשמח כמובן לסייע בתפעול המכשיר ולהציע שירותי תיקון והחלפת רכיבים בביתכם.

  האם המכשיר הזה מתאים לכולם?

  העובדה כי המכשיר ניתן לכיול וישנה אפשרות לשנות את ההגדרות שלו בהתאם למאפייני ירידת השמיעה ואורח החיים של כל משתמש, הופכת אותו למתאים כמעט לכל אחד שכן הוא יודע לתת מענה לירידות שמיעה מהדרגות הקלות ביותר ועד לירידות שמיעה חמורות. עם זאת במקרים של ירידות שמיעה קיצוניות מומלץ לבחור דגמים יעודיים לכך. בנוסף, על אף שגודלו הוא מזערי הוא נוח ופשוט מאד לתפעול ועל כן מתאים גם לאנשים מבוגרים יותר.

  איך מתאימים את המכשיר למשתמש?

  ראשית כל, חשוב לבדוק כי המכשיר באמת מתאים למשתמש הספציפי ועושים זאת על ידי ביצוע בדיקת שמיעה ואבחון מקיף של השמיעה הנעשים בבית הלקוח. לאחר שנמצא כי אכן המכשיר מתאים, יבוצעו מדידות לתעלת האוזן של המשתמש על מנת ליצור דגם בהתאמה אישית שיבטיח הרכבה ושימוש נוחים במיוחד.

  האם הגדרות המכשיר ניתנות לשינוי בהמשך?

  כמובן. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של המכשיר הוא העובדה כי הוא ניתן להתאמה וכיול. כך במקרים בהם ישנה החמרה בירידת השמיעה, ניתן לשנות ולהתאים את ההגדרות מחדש לפי צרכי המשתמש.

  האם ניתן לפתור ולסייע בכל ירידת שמיעה באמצעות הדגם הזה?

  הדגם הזה אכן נותן מענה מצוין למרבית ירידות השמיעה, ליקויי השמיעה וסוגי אובדני השמיעה השונים, אך במקרים החמורים ביותר, יש מצבים בהם עדיף להשתמש בדגמים יעודיים עם יכולת טובה יותר להתמודדות עם מצבים כאלה.

  כיצד יכול הדגם לשפר את השמיעה?

  המנגנונים המתקדמים של המכשיר ובעיקרם מנגנוני הסריקה החכמים, הטכנולוגיות להפחתת רעשי הרקע ומיקוד צלילי הדיבור מספקים למשתמשים חווית שמע איכותית ברמות הגבוהות ביותר ובדרגת 10K HD.

  איך מרכיבים ומורידים את המכשיר ואיך מפעילים אותו?

  ההפעלה היא פשוטה למדי וכל שצריך לעשות הוא להרכיב את הסוללה במקומה. לאחר מכן יש לשים את המכשיר באוזן בצורה ידנית והוא מתחיל לעבוד. כשרוצים להסיר אותו כל שיש לעשות הוא למשוך בעדינות את החוט המיועד להוצאה. הנוחות בהרכבה הופכת אותו לאידיאלי לשימוש לאוכלוסית הגיל השלישי. 

  מידע כללי ומפרט טכני על המכשיר

  המכשיר מכיל מעבד דיגיטלי רב-ערוצי עם הפלטפורמה החדשנית שלCOSMA , מה שמאיץ את מהירות עיבוד צלילי הסביבה במהירות דומה לשמיעה טבעית. המכשיר סורק את הסביבה ב-360 מעלות, מאתר את הסביבה במקרה  שזו סביבה רועשת, שקטה, מוזיקה, פגישה, מסעדה, רכב וכו’, וכך מתאים את עצמו לסביבה, וכל זה בפחות ממיליונית שנייה, למדריך מכשירי שמעיה

  המכשיר החדש בשונה ממכשירים אחרים שמכילים רק מיקרופון אחד מכיל 2 מיקרופונים – אחד מיועד לדיבור ואחד לרעש, וכך המכשיר מזהה את הדיבור בסביבה, מדגיש ומבהיר אותו לעומת הרעש שנמצא בסביבה, מנחית אותו שלא יפריע לכם להבין את הדיבור הברור. ניתן לעיין קטלוג מכשירי שמיעה למידע נוסף. המכשיר נחשב למכשיר שמיעה המתקדם והטוב ביותר מבין דגמי מכשירי שמיעה

  זעיר ולא נראה

  מכשיר שמיעה זעיר קטן בגודל וענק בביצוע. הוא נבנה בהתאמה אישית על פי מידות אוזניים של המרכיב. כך הוא מוחזק טוב באוזן ולא זז או נופל. המכשיר נוח מאוד להרכבה ולשליפה. לא מרגישים אותו באוזן כלל, פשוט להרכיב,  ולהתחיל לשמוע טוב יותר.
  המכשיר שוקל פחות משני גרם, בגודל של גרעין קפה (בתלות גודל תעלת האוזן), וכמעט לא נראה.

  מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור

  המכשיר מכיל הרבה מנגנונים שעובדים יחד על מנת לזהות ולהדגיש את הדיבור גם בסביבות קשות להאזנה עם הרבה רעשי רקע. בזכות המיקרופון הקטן שנמצא בתוך במכשיר המיועד באופן מיוחד לזהות את הדיבור, המכשיר קולט את גלי הקול ומפריד אותם מהרעשים.

  התאמת מכשיר שמיעה הינה התאמה מדויקת. טכנולוגיה של Sound Zoom  עושה “זום” על הדיבור תוך התעלמות מרעשי הסביבה, כולל גם הרעשים הקטנים שנמצאים בין ההברות הקטנות של המילים.
  בזכות כל המנגנונים האלה מכשיר השמיעה משפר את הבנת הדיבור ואת בהירותו  לא רק בסביבה שקטה אלא גם בסביבות הקשות, כמו למשל כאשר הרבה אנשים מדברים בו-זמנית, דיבור חלש, דיבור ממרחק, האזנה לקונצטרים ושיעורים.

  מנגנונים מתקדמים להנחתת רעשים

  המכשיר מכיל מיקרופון מיוחד שמטרתו לזהות את רעשי הסביבה ולהפריד אותם מהדיבור. הוא פועל באופן דיגיטלי רב-ערוצי, מחלק את הקולות בסביבה לחלקים קטנים יותר, וממיין אותם בין הדיבור ובין הרעש, כולל גם מן הרעשים הקטנים ביותר שקשה לזהות בדרך כלל.

  המכשיר מגביר את הדיבור, ומנחית את הרעשים, כך הדיבור והרעש לא יתערבבו ולא יפריעו לכם לשמוע.


  במכשירי השמיעה הקודמים היו רעשי הסביבה מוגברים מדי, מה שגרם לאי נעימות למרכיב כי הכול היה נשמע חזק ומרעיש ולא רק הדיבור, למשל אם רכב היה עובר ליד המרכיב הדבר נשמע כמו פיצוץ.


  במכשיר החדש ובזכות הטכנולוגיה Noise Guard המכשיר מנחית את רעשי הסביבה, ולא יישמעו כחזקים מדי. לצורך ההמחשה אם אתם מדברים עם מישהו ברחוב ואוטובוס עובר לידכם, המכשיר יזהה את רעש האוטובוס, ינחית אותו, וידגיש את הדיבור בלבד.


  המכשיר נחשב לאחד ממכשירי שמיעה המומלצים, מכיל מנגנונים ספציפיים  לרעשים ספציפיים על מנת לייעל את תהליך הנחתת הרעשים. למשל המכשיר מכיל טכנולוגיה Wind Shield שהיא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי רוח, ו- Machine Noise Guard שהוא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי מכונות כמו רעש מזגן.

  מכשיר שמיעה חכם

  המכשיר הינו מכשיר חכם ואלגנטי שייתן לכם התראה שהסוללה עומדת להיגמר בעזרת הטכנולוגיה Scene Detect. המכשיר יכול לזהות את הסביבה באופן אוטומטי, ולהתאים את עצמו לסביבה שאתם נמצאים בה.
  מכשיר השמיעה מתקדם מאוד ולא מכיל כפתורים, וכך אתם לא צריכים לשנות תוכניות באופן ידני. הכול נעשה באופן אוטומטי וחכם. המכשיר מווסת את עצמו, מגביר, מנמיך – הכול באופן אוטומטי בלי מגע יד אדם.

  מה מספרים ברשת על המכשיר השמיעה הקטן בעולם?

  המכשיר קבל ביקורת וחוות דעת חיובית מהמשתמשים ומהרשת בכללי. אתרים מובילים ברשת בדקו את המכשיר, מוזמנים לעיין במה  שכתבו

   

  לכתבה המלאה מאתר וואלה


  לכתבה המלאה מאתר ישראל היום

  לכתבה המלאה מערוץ שבע

   

  מחיר מכישרי שמיעה זעירים

  מכשירי שמיעה קטנים מגיעים במחירים שונים, החל ממכשירי השמיעה הבסיסיים שעולים עד 2,000 ₪, מכשירי שמיעה בינוניים שיכולים להגיע לסכומים של עד 5,000 ₪ ומכשירי שמיעה ברמה גבוהה בדרגה פרימיום שיכולים להגיע גם לסכום 10,000 ₪, תלוי סוג מכשירי השמיעה שאתם צריכים וכמה אתם רוצים או יכולים להשקיע.

  לסיכום : מכשיר השמיעה החדיש ממכון שמיעה אודיו סאונד פותר את הבעיה המרכזית למי שסובל מירידת שמיעה והיא “הבנת הדיבור”. איכות הקול של המכשיר דומה לשמיעה טבעית10K HD, וקל מאוד להתרגל אליו. המכשיר קטן בגודל אבל חכם מאוד ומכיל טכנולוגיות חדשניות ביותר. כמו כן הוא ידידותי מאוד לשימוש ולתפעול, וגם אנשים מבוגרים יכולים להסתדר איתו.

   

  חברת סוניק – מיקרו CIC

  מכשיר זעיר בתוך האוזן

  במיוחד בעבור מי שמחפש דיסקרטיות מושלמת לצד ביצועים גבוהים במיוחד, חברת סוניק שיווצרית השיקה את הדגם המצוין הזה שהוא לא רק ייחודי בזכות העיצוב המזערי והחדשני שלו, אלא הוא מצויד בנוסף בטכנולוגיות החכמות והמתקדמות ביותר בשוק בימינו המאפשרות חווית משתמש איכותית ביותר.

  הוא פועל באמצעות כעשרים טכנולוגיות מתקדמות שונות שעיקרן סריקה סביבתית חכמה, לכידה ומיקוד של צלילי הדיבור והפחתה משמעותית של רעשי רקע שאינם נחוצים לצד מנגנונים לנטרול צפצוף הנובע מפידבק ומנגנון לניטרול טנטון.

  אילו טכנולוגיות ומנגנונים קיימים במכשיר?

  מנגנון ויסות עוצמה: המשנה את הגדרות המכשיר באופן אוטומטי בהתאם לסביבה השמע אליה מגיע המשתמש, בין אם שקטה ורגועה, הוא עמוסה, רוויה ברעשי רקע ומרובת דוברים.

  הפחתת רעשי רקע: המתאפשרת אודות למנגון מתקדם שסורק במהירות רבה את הסביבה, מזהה את מקורות רעשי הרקע והצלילים שאינם חיוניים ומפחית אותם בצורה חדה ויעילה.

  מיקרופון כפול: צמד המיקרופונים מאפשר שיפור משמעותי בביצועי המכשיר ולכידה מדויקת של צלילים חיוניים, בעיקר קולות של דוברים בשיחה.

  מערכת חידוד והבהרה של צלילי דיבור: המתאפשרת בין השאר בזכות המיקרופון הכפול ומבצעת הבהרה וחידוד של סאונד הדיבור גם בסיטואציות עם רעשי רקע רבים וגם בשיחות עם יותר ממשתתף אחד.

  ניטרול רעשים פתאומיים: מנגנון לזיהוי מהיר במיוחד של רעשים חזקים ופתאומיים שיתבטאו בצליל צורם וחזק במכשיר השמיעה וביטולם באופן מיידי.

  תקשורת בין שני מכשירים: מנגנון מצוין למי שנעזר בשני מכשירי שמיעה, אחד בכל אוזן. סינכרון מדויק בין שני המכשירים שלמעשה מתפקדים במצב כזה כיחידה אחת שלמה תוך איזון מוחלט.

   

  5/5 - (1 vote)

  שאלות ותשובות

  מה הם מכשירי שמיעה זעירים

  מכשירי שמעיה זעירים הם מכשירים קטנים תוך אוזניים יושבים בתעלת האוזן וכמעת ובלתי נראים. המכשיר מורכב רק מחלק אחד שיושב בתוך האוזן ואין חלק מאחורי האוזן

  מכשירי שמיעה זעירים מחירים

  טווח המחירים של המכשירים הזעירים הע בין 5000 ל - 7000 לכל אוזן

  מכשירי שמיעה זעירים מומלצים

  מכשיר שמעיה הזעיר הטוב ביותר הינו המכשיר סוניק שוויצרת " סי אי סי" המכשיר מתמחה בהברת הדיבור וסינון רעשי הסביבה

  איך ניתן להתרשם מהאיכות של המכשירים הקטנים

  ניתן ליצור איתנו קשר במספר 0779978814 ולתאם ביקור בית

  האם המכשירים הזעירים מתאמים לכולם

  בגדול כן, המכשיר מותאם בהתאמה אישית על פי גודל תעלת האוזן וירידת השמיעה של המרכיב

  [gico-faq-details]