תכירו את מכשיר השמיעה הטוב ביותר הזעיר מבית "אודיפון" הגרמנית

מכשיר השמיעה הזעיר מדגם 2020 עם הטכנולוגיה החדשנית ביותר

מכשיר שמיעה הקטן בעולם דגם 2020

✓ התאמה אוטומטית לסביבה

איכות שמיעה 10KHD

18 ערוצים דגיטלים

  הנחתת רעשי סביבה והבהרת חדות הדיבור

החל מ- 5,000 ₪ למכשיר

ועכשיו הדגמת המכשירים בבית הלקוח !!

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0779978814

איך התהליך מתבצע ?

מצלצלים אלינו ( 0779978814) או משאירים פרטים

מקבלים מידע מפורט בשיחה טלפונית על סוגי המכשירים, המחירים ועוד

קובעים פגישה עם קלינאי תקשורת מוסמך ויועץ (אפשרות לפגישה בבית הלקוח – יש לנו נציגים בכל רחבי הארץ)

הדגמת המכשירים בבית הלקוח

מעקב ושירות על המכשיר עד הבית לאחר הרכישה

מאפיינים עיקריים

מספר ערוצי השמע 18
תכונות מיוחדות של המכשיר מכשיר שמיעה תוך אוזני נסתר המכשיר נבנה בהתאמה אישית, על פי מידות האוזן של המשתמש 
הערות הסדרה כוללת מכשירים ברמות שונות הנבדלים בטכנולוגיות המוטמעות בהם ובאיכות סינון רעשי הסביבה

Micro CIC

החל מ-5,500 ₪

שנת השקה: 2020

  • זעיר וסמוי בתוך האוזן
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור והנחתת רעשי הסביבה
  • קל לשימוש וידידותי עבור מבוגרים


ירידת שמיעה
בינונית עד חמורה


אורח חיים
פעיל


רמת המכשיר
עילית


מספר ערוצים
18

החל מ-5,500 ₪

Micro CIC

שנת השקה: 2020

  • זעיר וסמוי בתוך האוזן
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור והנחתת רעשי הסביבה
  • קל לשימוש וידידותי עבור מבוגרים

היתרונות העיקריים שלו הם:

  • זעיר ולא נראה
  • מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור
  • נבנה בהתאמה אישית, לא נופל או זז מהאוזן
  • מכשיר חכם שמתאים את עצמו לסביבה

איך מכשיר שמיעה הזעיר נראה

איך המכשיר הזעיר נראה בפועל ?

מחירים מכשירי שמיעה זעירים:

 

 

טווח המחירים למכשיר שמיעה הזעיר נע בין 5,000 ש”ח ל-7,000 ש”ח בתלות לדגם המכשיר ( יש מגוון של דגמים ממכשירי שמיעה הזעירים, מה שמבדיל ביניהם הרמה הטכנלוגית ואיכות המכשיר)

טווח מחירים מכשירי שמיעה הינו זהה בשוק, נמצא כמה דגמים ממכשיר שמיעה Micro CIC העונים על ירידות שמיעה בחומרות השונות. אנחנו מתאים את הדגם המתאים על פי בדיקת השמיעה ואורח החיים של המרכיב. אודיו סאונד הינו מכון שמיעה פרט ומעניק הנחות בגובהה ההנחות של מכשירי שמיעה כללית

מידע כללי ומפרט טכני על המכשיר

המכשיר מכיל מעבד דיגיטלי רב-ערוצי עם הפלטפורמה החדשנית שלCOSMA , מה שמאיץ את מהירות עיבוד צלילי הסביבה במהירות דומה לשמיעה טבעית. המכשיר סורק את הסביבה ב-360 מעלות, מאתר את הסביבה במקרה  שזו סביבה רועשת, שקטה, מוזיקה, פגישה, מסעדה, רכב וכו’, וכך מתאים את עצמו לסביבה, וכל זה בפחות ממיליונית שנייה, למדריך מכשירי שמעיה

המכשיר החדש בשונה ממכשירים אחרים שמכילים רק מיקרופון אחד מכיל 2 מיקרופונים – אחד מיועד לדיבור ואחד לרעש, וכך המכשיר מזהה את הדיבור בסביבה, מדגיש ומבהיר אותו לעומת הרעש שנמצא בסביבה, מנחית אותו שלא יפריע לכם להבין את הדיבור הברור. ניתן לעיין קטלוג מכשירי שמיעה למידע נוסף. המכשיר נחשב למכשיר שמיעה המתקדם והטוב ביותר מבין דגמי מכשירי שמיעה

סרטון על המכשיר השמיעה הזעיר

זעיר ולא נראה

מכשיר שמיעה זעיר קטן בגודל וענק בביצוע. הוא נבנה בהתאמה אישית על פי מידות אוזניים של המרכיב. כך הוא מוחזק טוב באוזן ולא זז או נופל. המכשיר נוח מאוד להרכבה ולשליפה. לא מרגישים אותו באוזן כלל, פשוט להרכיב,  ולהתחיל לשמוע טוב יותר.
המכשיר שוקל פחות משני גרם, בגודל של גרעין קפה (בתלות גודל תעלת האוזן), וכמעט לא נראה.

מנגנונים מתקדמים לזיהוי הדיבור

המכשיר מכיל הרבה מנגנונים שעובדים יחד על מנת לזהות ולהדגיש את הדיבור גם בסביבות קשות להאזנה עם הרבה רעשי רקע. בזכות המיקרופון הקטן שנמצא בתוך במכשיר המיועד באופן מיוחד לזהות את הדיבור, המכשיר קולט את גלי הקול ומפריד אותם מהרעשים.

התאמת מכשיר שמיעה הינה התאמה מדויקת. טכנולוגיה של Sound Zoom  עושה “זום” על הדיבור תוך התעלמות מרעשי הסביבה, כולל גם הרעשים הקטנים שנמצאים בין ההברות הקטנות של המילים.
בזכות כל המנגנונים האלה מכשיר השמיעה משפר את הבנת הדיבור ואת בהירותו  לא רק בסביבה שקטה אלא גם בסביבות הקשות, כמו למשל כאשר הרבה אנשים מדברים בו-זמנית, דיבור חלש, דיבור ממרחק, האזנה לקונצטרים ושיעורים.

מנגנונים מתקדמים להנחתת רעשים

המכשיר מכיל מיקרופון מיוחד שמטרתו לזהות את רעשי הסביבה ולהפריד אותם מהדיבור. הוא פועל באופן דיגיטלי רב-ערוצי, מחלק את הקולות בסביבה לחלקים קטנים יותר, וממיין אותם בין הדיבור ובין הרעש, כולל גם מן הרעשים הקטנים ביותר שקשה לזהות בדרך כלל.

המכשיר מגביר את הדיבור, ומנחית את הרעשים, כך הדיבור והרעש לא יתערבבו ולא יפריעו לכם לשמוע.


במכשירי השמיעה הקודמים היו רעשי הסביבה מוגברים מדי, מה שגרם לאי נעימות למרכיב כי הכול היה נשמע חזק ומרעיש ולא רק הדיבור, למשל אם רכב היה עובר ליד המרכיב הדבר נשמע כמו פיצוץ.


במכשיר החדש ובזכות הטכנולוגיה Noise Guard המכשיר מנחית את רעשי הסביבה, ולא יישמעו כחזקים מדי. לצורך ההמחשה אם אתם מדברים עם מישהו ברחוב ואוטובוס עובר לידכם, המכשיר יזהה את רעש האוטובוס, ינחית אותו, וידגיש את הדיבור בלבד.


המכשיר נחשב לאחד ממכשירי שמיעה המומלצים, מכיל מנגנונים ספציפיים  לרעשים ספציפיים על מנת לייעל את תהליך הנחתת הרעשים. למשל המכשיר מכיל טכנולוגיה Wind Shield שהיא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי רוח, ו- Machine Noise Guard שהוא מנגנון ספציפי להנחתת רעשי מכונות כמו רעש מזגן.

מכשיר שמיעה חכם

המכשיר הינו מכשיר חכם ואלגנטי שייתן לכם התראה שהסוללה עומדת להיגמר בעזרת הטכנולוגיה Scene Detect. המכשיר יכול לזהות את הסביבה באופן אוטומטי, ולהתאים את עצמו לסביבה שאתם נמצאים בה.
מכשיר השמיעה מתקדם מאוד ולא מכיל כפתורים, וכך אתם לא צריכים לשנות תוכניות באופן ידני. הכול נעשה באופן אוטומטי וחכם. המכשיר מווסת את עצמו, מגביר, מנמיך – הכול באופן אוטומטי בלי מגע יד אדם.

מה מספרים ברשת על המכשיר השמיעה הקטן בעולם?

המכשיר קבל ביקורת וחוות דעת חיובית מהמשתמשים ומהרשת בכללי. אתרים מובילים ברשת בדקו את המכשיר, מוזמנים לעיין במה  שכתבו

 

לכתבה המלאה מאתר וואלה


לכתבה המלאה מאתר ישראל היום

לכתבה המלאה מערוץ שבע

 

מחיר מכישרי שמיעה זעירים

מכשירי שמיעה קטנים מגיעים במחירים שונים, החל ממכשירי השמיעה הבסיסיים שעולים עד 2,000 ₪, מכשירי שמיעה בינוניים שיכולים להגיע לסכומים של עד 5,000 ₪ ומכשירי שמיעה ברמה גבוהה בדרגה פרימיום שיכולים להגיע גם לסכום 10,000 ₪, תלוי סוג מכשירי השמיעה שאתם צריכים וכמה אתם רוצים או יכולים להשקיע.

לסיכום : מכשיר השמיעה החדיש ממכון שמיעה אודיו סאונד פותר את הבעיה המרכזית למי שסובל מירידת שמיעה והיא “הבנת הדיבור”. איכות הקול של המכשיר דומה לשמיעה טבעית10K HD, וקל מאוד להתרגל אליו. המכשיר קטן בגודל אבל חכם מאוד ומכיל טכנולוגיות חדשניות ביותר. כמו כן הוא ידידותי מאוד לשימוש ולתפעול, וגם אנשים מבוגרים יכולים להסתדר איתו.

 

מכשירי שמיעה זעירים קטנים

הדגם נקרא CIC- Completley in the canal. הינו מכשיר שמיעה יושב בתוך תעלת האוזן. המכשיר נבנה בהתאמה אישית על פי מידות אוזניים של הלקוח. המכשיר עובד על בטריה שצריך להחליף אותה כל שבוע בערך, עלות סוללות לשנה 200 שקל. היתרון המשמעותי של המכשיר הקטן שהוא כמעת ובלתי נראה, החיסרון: המכשיר לא מתאים לירידות שמיעה עמוקות.

מכשירי שמיעה זעירים מחירים

טווח המחירים למכשירי שמיעה זעירים נע בין 5,000 ל- 7,000 שקל ( בתלות הדגם) לכל אוזן אחרי כל ההנחות של קופות החולים.

האם מכשיר שמיעה הזעיר מתאים לכולם?

המכשיר מתאים לרוב ירידות השמיעה ותעלות האוזניים. המכשיר אינו מתאים ל-: 1) לאנשים קשישים שקשה להם להתעסק עם חלקים קטנים 2) לאנשים הסובלים מירידות שמיעה חזקות 3) תעלות אוזן צרות וקטנות.

איך המכשיר השמיעה הזעיר עובד?

מכשיר שמיעה זעיר עובד באופן דומה לכל מכשיר שמיעה אחר. ההבדל שכל חלקי המכשירים יושבים בתוך המכשיר עצמו. המכשיר שמיעה הזעיר איכותי בידיוק כמו המכשיר השמיעה החיצוני.