מכשירי שמיעה מתחברים לטלפונים החכמים של אייפון

מכשירי שמיעה אוטיקון לאיפון

אם אתם ממש במקרה משתמשים במכשיר אייפון, דעו כי לנו במכון השמיעה אודיו סאונד יש מכשירים ממש מעניינים להציע לכם עם ממשק מעולה לחיבור חכם עם מכשירי אפל.

חשוב שתדעו כי כשזה מגיע למכשירי אפל, ישנם לא מעט מכשירי שמיעה המאפשרים חיבור ישיר באמצעות בלוטוס’ בלי צורך במכשיר שלישי נוסף המקשר ביניהם.

מכשירי שמיעה בלוטוס מתחברים לטליפון

 

שם האפליקציה Oticon on \  SoundLink 2
סמארטפונים מתאימים לאפליקציה של מכשיר השמיעה  כל סוגי הסמארטפונים (אנדרואיד ואייפון)
סוגי מכשירי שמיעה שמתחברים לסמארטפון   Oticon \ Sonic
מה ניתן לעשות באפליקציה קבלת שיחות מטלפון דרך המכשיר (באייפון ישירות ובאנדרואיד מצריך מתווך חיצוני), שליטה על ווליום ומאפייני המכשיר , איתור מיקום המכשיר.

 

להורדת האפליקציה באנדרואיד Oticon on app, Soundlink 2
להורדת האפליקאציה באייפון       Soundlink 2  Oticon on app,

.

איך להתקין האפליקאציה באונדרויד וצורת השימוש

איזה דגמים של חברת אוטיקון מתאימים לחיבור למכשירי אפל?

אם ייצא לשאול את השאלה הזאת אי פעם את אחד מנציגי חברת אוטיקון, תקבלו תשובה גורפת כי כל דגם מכשיר שמיעה שלהם בעל טכנולוגית בלוטוס’ מעל 2.4 ג’יגה הרץ יכול להתחבר למכשירי אייפון.

עם זאת שימו לב כי זה לא ממש מדויק ועצם העובדה כי מדובר במכשיר עם חיבור בלוטוס’ לא אומרת שהוא יכול בהכרח להתחבר למכשירי אייפון.

בואו ניקח לדוגמא את דגם Siya Line המצוין המגיע כמובן עם חיבור בלוטוס’. כדי לקשר בין הדגם הזה למכשירי אייפון, יש צורך במכשיר שלישי נוסף. אז איזה מכשירים אינם מצריכים את הרכיב הנוסף הזה? ובכן, אך ורק מכשירי השמיעה המשתייכים לסדרת  OPN S שמייצרת חברת אוטיקון.

המכשירים הללו יכולים להתחבר עם מכשירי אפל עם מערכת הפעלה בגרסת IOS 10.3 ומעלה. אם אתם שוקלים לרכוש את מכשירי השמיעה הללו בשל החיבור לבלוטוס’, רצוי מאד שתדעו שהם מצוידים בעוד תכונות נפלאות ומתקדמות שהבולטות שבהן הן:

 • טכנולוגית IFTTT – טכנולוגיה מתקדמת וחכמה המאפשרת לחבר את מכשיר השמיעה למגוון מערכות חכמות בבית ולשלוט דרכו בדברים רבים כמו תאורה, מיזוג, מכשירים חשמליים אחרים ועוד.
 • מצב ON APP – מאפשר לשלוט בכלל הגדרות השמיעה דרך הטלפון החכם מבלי שתצטרכו לשלוף כלל את מכשיר השמיעה מהאוזן.
 • שיפור ביצועים על ידי מעקב – האפליקציה עוקבת אחרי דפוסי שימוש במכשיר, מציעה הצעות לייעול ומסבירה איך למטב ולייעל את השימוש לאורך זמן.
 • ניטרול טנטון – המכשירים מצוידים במנגנונים חכמים המנטרלים רעשי טנטון מעיקים על ידי הפקת צלילים מנטרלים מותאמים לכל משתמש.
 • אפשרות למכשירים נטענים: חלק מהדגמים מגיעים עם עמדת טעינה חכמה מובנית המאפשרת הטענה מהירה לשימוש ארוך, כולל נורות חיווי המעדכנות על מצב הטעינה.
 • שמע היקפי ב-360 מעלות: מערכת מיקרופונים חכמה ומורכבת המאפשרת קליטת סאונד ב-360 מעלות מכל הכיוונים המקיפים את המשתמש.

חשוב לדעת כי המאפיינים הללו קיימים גם בדגמי מכשירי השמיעה הזעירים של הסדרה, אבל אלו אינם מגיעים עם חיבור מובנה לבלוטוס’.

החיבור של מכשירי שמיעה למכשירי אייפון מיועד להעניק חווית שמע ייחודית ויוצאת דופן לשימוש נוח במיוחד. כאשר מכשיר שמיעה מחובר לטלפון חכם של אייפון, ניתן לקבל טווח צלילים רחב הרבה יותר בכל שיחת טלפון ולשמוע את הדוברים בצד השני של הקו באופן ברור ונקי הרבה יותר, אבל זאת רק ההתחלה.

 באמצעות חיבור הבלוטוס’ למכשירי אייפון או אונדרואיד ניתן לשלוט באופן מוחלט במכשיר השמיעה מבלי להוציא אותו כלל מהאוזן, לקבל מידע בזמן אמת על מצב הסוללה במכשיר ולהגביר ולהנמיך את עוצמת השמע כאוות נפשכם.

בנוסף, ניתן להוריד אפליקציה נוספת ההופכת את הטלפון למיקרופון נוסף, להניחו בנקודה מסוימת ולשמוע באופן מוגבר את כל מה שנמצא מסביבו.

כך למשל אפשר לשבת בהרצאה, להניח את מכשיר השמיעה קרוב לדובר ולשמוע את הדברים שלו באופן ברור, גם אם אנחנו נמצאים בשורה האחרונה. בדיוק בשל כך, כשמדובר על מכשירי שמיעה למבוגרים, הדגמים הללו פופולריים במיוחד.

אם כך, אתם כבר בוודאי מבינים כמה יתרונות יש בחיבור בלוטוס’ ועד כמה הממשק של מכשירי שמיעה עם טלפונים חכמים של אפל מאפשר נוחות גבוהה.

לכן, מומלץ תמיד לבחור במכשירי השמיעה המומלצים המאפשרים זאת.

איך לחבר את מכשירי האייפון למכשירי השמיעה?

בעת החיבור בין מכשירי השמיעה הנתמכים לחיבור עם טלפונים חכמים ומכשירים אחרים של אפל, כל האודיו היוצא מהטלפון עובר באופן אוטומטי אל מכשיר השמיעה. חשוב לשים לב כי לאחר כיבוי מכשיר השמיעה הצימוד בעצם יתנתק ויש צורך לבצע את החיבור מחדש.

כך תחברו את מכשיר השמיעה שלכם לאייפון:

 1. הדליקו את אופציית הבלוטוס’ במכשיר האייפון שלכם. ניתן לעשות זאת דרך הגדרות המכשיר בטלפון.
 2. מצאו את תא הסוללות של מכשיר השמיעה ופתחו אותו.
 3. בהגדרות המכשיר של האייפון לכו לעמוד נגישות ובחרו באופציית “מכשירי שמיעה”.
 4. כעת סגרו את תא הסוללות של מכשיר השמיעה ולאחר שתעשו זאת האייפון יחפש את מכשיר השמיעה.
 5. ברגע שמכשיר השמיעה אותר, לחצו על השם שלו באייפון ובתוך כדקה המכשירים יחוברו.

חיבור ליותר ממכשיר אפל אחד

אם יש ברשותכם יותר ממכשיר אחד של אפל, נניח אם יש לכם אייפון וטאבלט, חיבור הבלוטוס’ יתחלף באופן אוטומטי כאשר תפעילו את האודיו בכל אחד מהמכשירים. בנוסף, כאשר שיחת טלפון נכנסת, חיבור הבלוטוס’ יעביר באופן אוטומטי את השיחה אל מכשיר השמיעה. מדובר בלי שום ספק בפיצ’ר נהדר וכאן בקטלוג מכשירי השמיעה תוכלו למצוא מכשירים מעולים נוספים עם תכונות נהדרות.

חיבור בלוטוס’ למכשירי שמיעה של חברת סוניק

חברת סוניק ייצרה אפליקציה נהדרת בשם Soundlink 2 המאפשרת לכל מי שברשותו מכשיר שמיעה שלה עם טכנולוגית בלוטוס’ בדרגת 2.4 ג’יגה הרץ ומעלה לתהחבר אליה. היא מאפשרת העברה מהירה ופשוטה בין תכניות שמע, שליטה בווליום ושינוי הגדרות מהיר ללא צורך בהוצאת מכשיר השמיעה.

בנוסף, דרך האפליקציה ניתן למצוא מכשירי שמיעה שאבדו, להתעדכן בהוראות הפעלה שונות ולקבל התראות כאשר הסוללה עומדת להיגמר. בנוסף, האפליקציה מצוידת במערכת IFTTT שמשמעותה If this then that, שזו בעצם טכנולוגיה מורכבת ללמידה חכמה של המשתמש ויצירת תהליכים אוטומטיים. האפשרויות הללו הפכו את חברת סוניק בלי ספק לאחד ממותגי מכשירי השמיעה המובילים בעולם.

מאפיינים נוספים של מכשיר השמיעה

 • חיבור לטלוויזיה והעברה של הסאונד ישירות אל מכשיר השמיעה באמצעות רכיב מתאם נוסף.
 • העברת הסאונד הנקלט במיקרופון של הטלפון הסלולרי אל מכשיר השמיעה (מעין מיקרופון חיצוני נוסף).
 • אפשרות לשימוש במיקרופון נוסף עם רכיב SoundClip A עם אפשרות להזרמת שמע ממקומות נקודתיים.
 • שליטה מלאה בסאונד המאפש ניטרול טנטון.

לסיכום, אם אתם מחפשים מכשירי שמיעה איכותיים בהתאמה גבוהה ועם אחריות מלאה, ובפרט אם תם מחפשים מכשירי שמיעה עם חיבור בלוטוס’, צרו איתנו קשר ונשמח להתאים לכם מכשיר שמיעה עד הבית!

אנו משווקים מזה שנים רבים את דגמי מכשירי השמיעה הנפלאים של חברת אוטיקון ומעצם כך אנו מכירים את החידושים האחרונים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, גם כשזה נוגע לחיבור בלוטוס.

על כן, אם אתם מעוניינים במכשיר שמיעה איכותי עם חיבור חכם לבלוטוס’ המאפשר שליטה מרחוק דרך אפליקציה ייעודית לאייפון וסטרימינג באיכות גבוהה ממקורות סאונד שונים, אנחנו בלי ספק הכתובת הנכונה בשבילכם.

כמובן שבנוסף אנו משווקים את כלל דגמי מכשירי השמיעה הטובים בעולם ואתם מוזמנים להתייעץ איתנו בכל נושא שהוא.

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]