Orion Hybrid Hear אוזניות לטלוויזיה ומגבר שמיעה הגרמני

אוזניות לטלוויזיה אוריון

[ultimate-faqs ]בלי ספק אזניות לטלוויזיה או מגבר לטלוויזיה Orion Hybrid Haer תוצרת גרמניה, אביזר עזר מצוין המסייע לשמוע טוב יותר דוברים בטלוויזיה ומתאים במיוחד כאביזר משלים למכשירי שמיעה למבוגרים.

אוזניות ומגבר לטלוויזיה

על המוצר:

מדובר למעשה באוזניות מיוחדות לטלוויזיה שמתאימות במיוחד לשימוש אצל מבוגרים כבדי שמיעה. האוזניות הללו מספקות איכות שמע איכותית במיוחד כולל הבהרת קולות הדיבור והפחתה משמעותית של רעשי רקע מיותרים. כמו כן – האוזניות מאפשרות שליטה מדויקת על שמע בכל אוזן או בשתי האוזניים.

המוצר הזה מתאים במיוחד למי שמתקשה להבין דוברים בטלוויזיה ובעיקר לעקוב אחרי הדברים הנאמרים באולפני חדשות, המוצר הזה מאפשר לשמוע את הסאונד בהתאמה אישית מבלי ששאר הצופים יצטרכו לשמוע את הטלוויזיה באותה עוצמה.

מדובר באוזניות מאד פשוטות לתפעול ונוחות לשימוש שבהחלט מתאימות לאנשים מבוגרים. שימו לב – שימוש באוזניות לא מאפשר אי הרכבת מכשירי שמיעה.

האוזניות מיוצרות בגרמניה ומשווקות ברחבי העולם דגמים 2020.

תכונות ומאפיינים:

אוזניות לטלוויזיה

1.מתאימה לכל סוגי הטלוויזיות ועובדת עם דגמים ישנים וחדשים יותר כאחד.

2.שידור דיגיטלי בתדר GHZ 2.4

3.אוזניות נטענות ללא צורך בסוללות חד פעמיות.

4.בידוד מקסימלי של רעשי רקע סביבתיים וחידוד מדויק של קולות הדיבור, במיוחד באולפני חדשות וטלוויזיה שונים.

5.התאמה אידיאלית למרבית סוגי ירידות השמיעה.

6.אופציה להאזנה משותפת המאפשרת בחירה בזהרמת שמע ישירה אל האוזניות מבלי ששאר המשתתפים ישמעו את אותו הסאונד.

7.שליטה מלאה על עוצמת השמע. אפשרות לשליטה בעוצמה בשתי האוזניים או רק באוזן אחת לבחירה.

8.ניתן לשימוש גם אצל מי שמשתמש במכשירי שמיעה בנוסף.

9.אופציה לווליום גבוה במיוחד לסובלים מירידות שמיעה חמורות.

10.רב תכליתי: אפשרות לחיבור גם אל הטלפון הנייד (חיבור לבלוטוס') הנייד או שימוש כמגבר שמיעה אישי.

דגם Orion Hybrid Hear מול אוזניות מתחרות

מגבר שמיעה אוריון

Orion Hybrid Hear

דגמי אוזניות מתחרים
אוזניות סיליקון קלות וגמישות במיוחד להרכבה נוחה ונעימה, כמעט ללא תחושה שיש משהו באוזן אוזניות כבדות יחסית ולא נוחות להרכבה לאחר שעות שימוש בודדות
בידוד רעשים סביבתי מלא קולות הרגע נכנסים חודרים כמעט תמיד מבעד לאוזניות
טווח ווליום גבוה במיוחד עם אפשרות לשמע דיבור צלול וברור גם בקצה העליון של הטווח  מי שסובל מירידת שמיעה חזקה ויגביר את הוולים עד למקסימום יישמע צליל משובש ומעוות
שליטה חכמה על עוצמת השמע לכל אוזן בנפרד ללא אפשרות שליטה נפרדת לכל אוזניה
אופציה לשמע מבודד או לשמע משותף כאשר המשתמש שומע בווליום פרטי אפשרות לשמע מבודד בלבד כך ששאר הצופים לא יכולים לשמוע את הטלוויזיה

.

טווח מחירים של אוזניות טלוויזיה בשוק

כמה עולות אוזניות עזר לטלוויזיה לכבדי שמיעה מסוגים שונים?

המחיר לרוב נע על הסקאלה של בין 1,300-2,000 שקלים. מחיר נמוך משמעותית ממחירי מכשירי שמיעה ממוצעים. ההבדל נעוץ באיכות האוזניות, ביכולת שלם להפחית ולנטרל מכשירי שמיעה ובפונקציות מתקדמות נוספות בהן הם מצוידים.

האם קופות החולים משתתפות ברכישת מכשירי עזר למבוגרים כדוגמת האוזניות?

 אכן, ממש כמו שניתן לרכוש מכשירי שמיעה מומלצים עם סבסוד של קופות החולים, גם כאן ניתן לקבל הנחות מסוימות.

אוזניות טלוויזיה כללית

מבוטחי קופת חולים כללית, נהנים מהחזר בגובה 75% אחוזים מעלות המכשיר עד לסכום מירבי של 1093 שקלים מדי שנה. מי שזכאי להנחה הוא כל מבוטח של כללית מושלם עם ותק של חצי שנה לפחות.

איך לממש את הזכאות?

1.ודאו כי בידיכם חשבונית מס וקבלות מקוריות שקיבלתם מנותן השירות ממנו רכשתם את האביזר. הקפידו לשים לב כי על גבי החשבונית מצוינים פרטי הרוכש ותיאור מדויק של המוצר שנרכש. אם הקבלות והחשבונית שבידיכם הן דיגיטליות בלבד, יש לצרך מסמך הצהרה כי המסמכים לעברו לאף גורם אחר.

2.הפניה מרופא או קלינאי תקשורת מקופת חולים כללית או שעובד בהסדר איתה מאותה שנה המאשרת כי אכן יש צורך בשימוש באביזר העזר.

-ניתן להעביר בקשה אינטרנטית להחזר בקישור הזה.

-ניתן למלא בנוסף טופס בקשת החזר ידני, לצרף אליו את המסמכים שצוינו לעיל ולשלוח לכללית מושלם, מחלקת התביעות, ת.ד 2265 בני ברק, מיקוד 5112201.

אוזניות טלוויזיה מכבי

מבוטחי קופת חולים מכבי נהנים מהששתפות ישירות אל ספק האביזר בגובה 83% אחוזי הנחה או 1,796 שקלים, הנמוך מביניהם. את יתר הסכום יש לשלם בעצמכם במעמד הרכישה. להנחה זכאים כל מבוטחי "מכבי זהב" עם ותק ביטוחי של שנה אחת לפחות.

למה לא להגביר פשוט את הטלוויזיה כדי לשמוע טוב יותר?

הגברה של עוצמת השמע בטלוויזיה עבור כבדי שמיעה עשויה להיות בעייתית משתי סיבות. הסיבה הראשונה היא שאיכות השמע יכולה להדרדר ולהתעוות ככל שעוצמת השמע עולה, תלוי בסוג הטלוויזיה ובאיכות הרמקולים.

שנית, אם אתם צופים עם עוד אנשים, העוצמה הגבוהה עשויה להיות גבוהה מדי בעבורם ולא לאפשר להם לצפות בטלוויזיה יחד אתכם בנוחות. כמו כן חשוב לדעת כי סוגי מכשירי שמיעה שונים לא מבודדים באופן אידיאלי את הסאונד מהטלוויזיה.

לצד מכשירי השמיעה הטובים בעולם, אנו משווקים גם לא מעט עזרים שמסייעים לכבדי שמיעה. אחד מהעזרים היותר טובים ושימושיים שאנו במכון השמיעה אודיו סאונד משווקים.

לעוד מידע על

מכשירי שמיעה מתחברים לטלוויזיה

קטלוג מכשירי שמיעה

אוזניות לטלוויזיה למי שלא משתמש במכשיר שמיעה

לאנשים שסובלים מירידת שמיעה או מקושי כלשהו בשמיעה אבל לא נעזרים במכשיר שמיעה, האביזר הנפוץ ביותר לשימוש הוא אוזניות לחיבור לטלוויזיה. המכשירים הללו קרויים בנוסף אוזניות טלוויזיה, או מכשירי עזר לשמע טלוויזיוני.

מדובר באביזרים פשוטים וקלים במיוחד לתפעול הכוללים תיבת ממסר המתחברת באופן ישיר לטלוויזיה ואוזניות אלחוטיות לרוב אותן מרכיב המשתמש וקולטות את האות מתיבת הממסר המחוברת לטלוויזיה. גם חלק מחברות מכשירי השמיעה מציעות מכשירים כאלה, אגב.

המוצר הפופולרי והנפוץ ביותר הוא אוזניות הלוטיות שמתחברות אל תיבת הממסר באמצעות אות אינפרא אדום. בטכנולוגיה הזאת, המרכיב צריך לשים לב כי בין האוזניות לתיבת הממסר יש קו פנוי ישיר.

לרוב, יש כפתורים שנמצאים על האוזניות עצמן באמצעותם ניתן לשלוט בווליום בקלות. לנוחות המשתמשים, תיבת ממסר אחת יכולה להעביר שמע לכמה זוגות אוזניות שעל כל אחת ניתן לשלוט בנפרד.

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]