אוטיקון- מכשיר שמיעה החזק ביותר לירידות שמיעה חמורות במיוחד Xceed

exceed sp מכשיר שמיעה חזק עוצמתי

להדגמת המכשיר בבית שלך ללא התחייבות והצעת מחיר מלא פרטים ונחזור אליכם. או צורו איתנו קשר 0779978814

  אוטיקון  Xceed מכשיר שמיעה עוצמתי מתאים לכבדי שמיעה עם ירידת שמיעה חמורה עד עמוקה (עד 120 דיצבלים). מכשיר שמיעה נחשב לחזק ביותר בעולם עם הבהרת הדיבור הטובה ביותר

  המכשיר משלב עוצמה וטכנולוגיה עם הרבה חידושים בהשוואה לדגמים הקודמים של מכשירי שמיעה.

  פרטים טכניים על מכשיר השמיעה:

  Oticon_Xceed

  תצורה: BTE – Behind The Ear. מכשיר שמיעה המורכב מאחורי האוזן, פופולרי במיוחד כמכשיר שמיעה למבוגרים.

  מחיר: 5,000-7,000 ש"ח לאוזן בתלות דגם המכשיר

  גודל סוללה: 675/13

  חיבור בלוטוס'/אלחוטי: קיים.

  אחריות: 3 שנים אחריות יצרן.

  סטרימינג ישיר של אודיו: למכשירי אייפון.

  אפליקציה לטלפונים חכמים: אייפון ואנדרואיד.

  המכשיר מגיע בשתי צורות.

  1. Oticon Xceed SP

  exceed sp מכשיר שמיעה חזק עוצמתי

  *מגיע לעוצמה של 90-100 דיצבלים
  * גודל סוללה 13
  * חיבור לבלוטוס
  * כפתור עוצמה וערוצים על המכשיר

  מכשיר שמיעה מאחורי האוזן

  2. Oticon Xceed UP

  oticon up

  *מגיע לעוצמה של 100-120 דיצבלים
  * גודל סוללה 675
  * חיבור לבלוטוס
  * כפתור עוצמה וערוצים על המכשיר

  השוואה בגודל בין מכשיר שמיעה UP ל- SP

  השוואה בגודל מכשיר שמיעה

  טכנולוגיה מכשיר שמיעה oticon xceed

  הדגם הנהדר הזה מחבר את המשתמשים לעולם בצורה מצוינת ויוצאת דופן ללא כל ספק.

  הדגם הזה מאפשר לכל משתמש הבנה טובה וברורה יותר של דיבור עם הרבה פחות מאמץ שמיעתי בסביבות עתירות רעשי רקע, אפילו בהשוואה לדורות הקודמים של מכשירי השמיעה המצוינים של חברת אוטיקון. בואו נכיר את את הדגם הזה יותר לעומק. לקטלוג מכשירי שמיעה

  להנות מגישה של 360 מעלות לצלילי דיבור ולשיחות מרובות משתתפים

  אוטיקון

  אוטיקון Xceed הוא מכשיר השמיעה העוצמתי היחיד המספק חווית "שמע פתוח". המשמעות של הדבר היא שכעת צריך להתאמץ הרבה פחות כדי להיות חלק משיחה ולהבין את הדיבור של אנשים, אפילו כאשר מדובר בדוברים רבים ועל כן מדובר באחד ממכשירי השמיעה הטובים בעולם.

  להימנע מצלילי שריקה מעצבנים

  צליל הפידבק הנוצר במכשירי שמיעה הוא צליל שריקה מציק במיוחד שלרוב מתרחש כאשר עצם או אדם מסוים מתקרבים אל מכשיר השמיעה. אוטיקון Xceed מונע מהדבר הזה לקרות וכך מאפשר שמע איכותי של דיבור גם בשיחה קרובה במיוחד עם הפחתה משמעותית בצפצופים שמקורם בפידבק.

  להנות מצליל בהיר וברור במיוחד עם הרבה יותר פרטים מובנים

  אוטיקון Xceed יוצר הבחנה ברורה בין דיבור חיוני לבין רעשי רקע שאינם נחוצים ומנהל כל מקור סאונד באופן פרטני. הפחתת רעשי הרקע המהירה מאפשרת שמיעה ברורה יותר של קולות דיבור ומקלה במידה רבה את ההבנה של הדברים הנאמרים בכל שיחה שהיא.

  אם כך מדובר כנראה באחד ממכשירי השמיעה החזקים ביותר הקיימים בשוק כיום. המנוע הפנימי של המכשיר פועל בטכנולוגית Velox S Platform ומציג לראשונה גם את טכנולוגית BrainHearing המהפכנית, מה שהופך את אוטיקון Xceed למכשיר המאפשר הבנה ברורה הרבה יותר של דיבור מאי פעם.

  חווית שמע ב-360 מעלות

  רכיב חכם המאפשר לשמוע דיבור בזווית של 360 מעלות בכל סביבה שהיא.

  שמע אופטימלי, פחות פידבק

  מתוך מגוון סוגי מכשירי השמיעה הקיימים בשוק כיום, הדגם הזה מתמודד בצורה הטובה ביותר עם תופעת הפידבק. מנגנונים חכמים מנטרלים פידבק ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק היום, עד כדי נטרול מוחלט.

  חיבור אלחוטי פשוט במיוחד

  חיבור קל, פשוט ומהיר למגוון רחב של מכשירים, החל מטלפונים חכמים, דרך טלוויזיות ועד למערכות שמע ברכב.

  טנכולוגית BrainHearing מוכחת

  מחקרים מראים כי אוטיקון Xceed מספק חווית שמע טובה הרבה יותר ובעיקר הבנה ברורה הרבה יותר של דיבור בשיחות.

  פחות צלילי פידבק.

  פידבק הוא צליל שריקה מעצבן במיוחד או רעש סטטי מציק הנגרם כאשר עצם או אדם מתקרבים אל מכשיר השמיעה. טכנולוגיות עבר ישנות התמודדו עם התופעה על ידי הנמכה כוללת של הווליום במכשיר השמיעה, מה שהקשה בהחלט על השמיעה בסיטואציות חברתיות ובשיחות מרובות משתתפים. אוטיקון Xceed לעומת זאת, עם הטכנולוגיה החדשה של OpenSound, מתמודד עם התופעה בדרך הרבה יותר חכמה ויעילה ולמעשה מונע להתרחש מלכתחילה.

  עם אוטיקון Xceed אפשר להנות מצליל חלק וברור לאורך כל היום ובמעבר בין סיטואציות שונות מבלי לחשוש כלל מרעשים סטטיים ומצפצופים מציקים.

  אוטיקון Xceed תומך בתהליכים דרכם המוח שלנו מבין את הנאמר בשיחה

  בניגוד למה שנהוג לחשוב, אנחנו שומעים עם המוח שלנו ולא עם האוזניים, שהם רק הכלי המעביר את הצליל למוח. בגלל זה זה חיוני בהחלט שמכשיר השמיעה יעמוד בקצב המסחרר בו המוח מתרגם אותות חשמליים לצלילים. טכנולוגית BrainHearing במכשירי אוטיקון Xceed סורקת את הסביבה כמאה פעמים בשנייה בממוצע ומאפשרת:

  • בהירות גבוהה במיוחד של דיבור.
  • הפחתה במאמץ השמיעתי של המשתמשים.
  • תקשורת סביבתית משופרת פי כמה.

  כך למעשה כשמדובר בהתאמת מכשירי שמיעה, הדגם הזה מתאים כמעט לכל המשתמשים.

  טכנולוגית OpenSound Navigator מאפשרת גישה קבועה של 360 מעלות לכל מקורות הצליל בסביבה

  טכנולוגית ישנות של מכשירי שמיעה מאפשרות שמיעה טובה אך ורק ממקורות סאונד הנמצאים בדיוק ממול המשתמש. הטכנולוגיה המתקדמת הזו המצויה במכשירי אוטיקון Xceed לעומת זאת, מנתחת, מתעדפת ומשמרת באופן קבוע ללא הפסקה את כל מקורות הצליל הנמצאים בקרבת המשתמש תוך כדי הפחתה משמעותית במיוחד של רעשי רקע מיותרים. כל זה מאפשר למעשה גישה טובה הרבה יותר לדיבור ובכלל למקורות שמע שונים בסביבה.

  אוטיקון Xceed בתצורת BTE הוא מכשיר שמיעה עוצמתי ומתקדם הפועל באמצעות סוללות בגודל 13/675. הוא מצויד בכפתורים נפרדים להחלפה בין תוכניות שמע ולשליטה בעוצמת השמע לנוחות מקסימלית בהפעלה ומגיע עם מאפיינים חכמים נוספים לשימוש פשוט ונוח במיוחד.

  טכנולוגית OpenSound Navigator לכל משתמש להבין באופן אוטומטי או ידני כל דיבור שהוא בכל סביבת שמע שהיא, על ידי חידוד צלילי הדיבור, התמקדות בקולות הדוברים והפחתה של רעשי רקע מיותרים.

  טכנולוגית OpenSound Optimizer מחדדת בו זמנית את חווית השמע ואת נוחות השימוש על ידי חסימת צלילי פידבק טורדניים לקבלת שמע בהיר וחלק.

  טכנולוגית ה-TwinLink האלחוטית מאפשרת תקשורת חכמה בין שני מכשירי שמיעה וסטרימינג של מקורות סאונד רבים כמו טלפונים חכמים באמצעות בלוטוס'.

  אנו במכון השמיעה אודיו סאונד, גאים לדווק את הדגם הנפלא הזה של חברת אוטיקון. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד הדגם ולהתנסות בשימוש בו ובהתאמה של מכשיר שמיעה עד הבית, צרו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם!

  אנשים הסובלים מירידת שמיעה בדרגה חמורה עד עמוקה, סומכים על מכשירי השמיעה שברשותם כדי לעבור בהצלחה כל יום, בוודאי כאשר מדובר בשיחה עם כמה אנשים שיכולה להיות מאתגרת במיוחד.

  כאשר ישנם כמה דוברים בשיחה (וזה קורה הרבה כמובן עם משפחה, חברים ועמיתים לעבודה) זה נעשה הרבה יותר קשה ומאתגר להבין לעומק על מה מדובר בשיחה. עם הטכנולוגיה החדשה ופורצת הדרך בדגם אוטיקון Xceed, יכול כל מי שסובל מירידת שמיעה בדרגות שונות לקחת חלק פעיל בשיחה ללא צורך להסתמך על קריאת שפתיים של שאר המשתתפים או ניחושים אקראיים.

  5/5 - (1 vote)

  [gico-faq-details]