מכון ומכשירי שמיעה מומלצים באשדוד

שירות הגעה עד בית הלקוח

כתובת: שירות הגעה עד בית הלקוח

טלפון077-9978814

שעות פעילות:

א’ -ה: 8:00-20:00

ו’:  8:00-16:00

אתרhttps://www.audiosound.co.il/

שירותים שאנחנו מציעים בבית הלקוח: בדיקת שמיעה עם ציוד נייד ומותאם לבדיקות שמיעה בשטח,הדגמת מכשירי שמיעה בבית הלקוח לפני הרכישה, התאמת מכשירי שמיעה, כיוונים למכשירי שמיעה, תיקונים מכשירי שמיעה.

סניף אשדוד

 

בשורה חשובה ומשמחת לתושבי אשדוד והסביבה – היום, אתם יכולים להנות מהשירות המקצועי של מכון השמיעה אודיו סאונד אצלכם בבית. שירות הכולל בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף, התנסות והדגמה במכשירי השמיעה הטובים ביותר בעולם כיום, רכישה והתאמה אישית של מכשיר שמיעה חדש והדרכה וליווי צמוד על להסתגלות מלאה למכשיר החדש.

מיד נסביר לכם לעומק איך זה עובד, אבל לפני כן אנחנו רוצים לפנות אליכם בבקשה חשובה מאד. אם יש לכם חשד ולו הקל שבקלים, כי השמיעה שלכם מתחילה להחלש ולהדרדר, אל תדחו את בדיקת השמיעה וצרו איתנו קשר בהקדם. ירידת שמיעה היא תהליך הדרגתי שעשוי לקחת גם שנים ארוכות וככל שתאחרו לטפל בו, כך הטיפול יהיה יעיל פחות וזה יהיה קשה מאד להחזיר לכם את השמיעה הטבעית.

הימנעות מטיפול בבעיה, רק יביא להחמרה שלה וההשלכות הן חמורות ומרחיקות לכת הרבה יותר מרק “לא לשמוע”. ירידת שמיעה ואובדן שמיעה מנתקים בסופו של דבר באופן טוטאלי את האדם מהסביבה הקרובה שלו, מה שמביא לתופעות קשות של מתח, חרדה, ריחוק חברתי ודיכאון. אנו לא ממליצים כלל על דחייה או הימנעות מהרכבת מכשיר שמיעה ומפצירים בכם ללמוד מהניסיון המר של מי שעשה זאת.

מכשיר שמיעה זעיר

כעת, נשמח להסביר לכם איך התהליך של התאמת מכשיר שמיעה דרכנו עובד.

אשדוד ויישובי הסביבה – בדיקת שמיעה ואבחון שמיעה מקיף

קודם כל על מנת לבצע התאמה איכותית של מכשיר שמיעה לכל משתמש, חייבים להתחיל בשלב הראשון של בדיקת השמיעה. לאחר התייעצות טלפונית בה תתארו לנו מה אתם חווים ובמידה שנבין כי אכן מדובר בירידת שמיעה, אחד מקלינאי התקשורת שלנו יגיע אליכם ביום ובשעה הנוחים לכם ויערוך סדרת בדיקות מקיפה הכוללת:

1.בדיקת שמיעה מקיפה: הנעשית באמצעות מכשיר האודיומטר. מדובר במכשיר המפיק צלילים בדציבלים מסוים אל תוך אוזניות המורכבות על אוזני המשתמש כאשר יש לתת אינדיקציה בכל פעם שנשמע צליל מסוים. כך למעשה ניתן להבין באיזה דציבלים מתקיימת ירידת השמיעה והאם היא מתרחשת באוזן אחת או בשתי האוזניים. מדובר בבדיקה קצרה ופשוטה שאינה פולשנית ולא כרוכה בכאבים.

2.ראיון אישי: אנו עובדים כמובן עם מותגי מכשירי שמיעה מובילים, אבל כדי לדעת אילו מהם יתאימו, לא די בבדיקת השמיעה. מטרת הראיון האישי היא לקבל מידע עדכני עליכם ועל אורח החיים שלכם, כאשר מי שמרבה לבלות בבית ובאיזורים שקטים יצטרך מכשיר שמיעה מסוג אחד ומי שמנהל אורח חיים פעיל ומרבה להסתובב במקומות רועשים והומים יצטרך מכשיר שמיעה מסוג אחר.

3.גרף השמיעה: בסופם של שני הצעדים הללו, יתקבל מסמך מפורט שנקרא גרף שמיעה, המתאר את את מאפייני ירידת השמיעה שלכם כולל הצלבה עם המידע על אורח החיים שלכם. מכאן, יוכל קלינאי התקשורת לומר אילו מכשירים מתאימים לכם וניתן להתקדם לשלב הבא של התנסות והדגמה במכשירים הללו.

התנסות במכשירי שמיעה – אשדוד ויישובי הסביבה

מכשירי שמיעה זעירים

מדובר באחד השלבים החשובים והקריטיים ביותר בהתאמה של מכשירי שמיעה שלא מתאפשר כשאתם רוכשים מכשירי שמיעה דרך קופות החולים (אגב, את ההנחה ברכישת מכשיר שמיעה מכללית ומקופות חולים אחרות תקבלו גם דרכנו, נחזור לזה בהמשך). ההדגמה מאפשרת התאמת מכשיר ברמות דיוק גבוהות במיוחד ולכן אנו מקפידים על כך במיוחד. בעת ההדגמה שימו לב לדברים הבאים:

1.שמיעה: כמובן, חשוב שתשמעו טוב מעתה והלאה ולכן זה הדבר הראשון שכדאי לשים אליו לב. האם אתם שומעים טוב את קלינאי התקשורת שעומד מולכם? האם שיחות בטלפון וקולות מהטלוויזיה הם ברורים יותר כעת? האם אתם שומעים רעשי רקע חזקים בנוסף לצלילים חיוניים?

2.נוחות הרכבה: ישנם סוגי מכשירי שמיעה רבים בתצורות שונות וחשוב מאד שההרכבה תהיה לכם נוחה. אם אתם מרגישים בעת ההרכבה כאילו אין עליכם שום אביזר, זו בהחלט התחושה האידיאלית. זכרו כי חלק ממכשירי השמיעה מותאמים באופן אישי למשתמש ולכן ההרכבה של המכשיר שלכם צפויה להיות נוחה יותר מזו של מכשיר ההדגמה.

3.קלות התפעול: יש מכשירים מורכבים יותר מבחינת כמות הכפתורים ודרכי התפעול וכאלה שהם בסיסיים יותר להפעלה. מכשירי שמיעה למבוגרים למשל, צריכים להיות פשוטים יותר לתפעול, במיוחד בעבור מי שלא מסתדר עם ריבוי כפתורים או תוכניות שמע. קלינאי התקשורת יסביר לכם איך לתפעל כל מכשיר ומומלץ לבחור בזה שהיה לכם הכי נוח וקל.

התאמה ותחילת השימוש – אשדוד ויישובי הסביבה

מכשירי שמיעה בלוטוס מתחברים לטליפון

כעת, לאחר שהתנסתם בכמה מכשירי שמיעה שעשויים להתאים לכם והכרתם את דירוג מכשירי השמיעה בעזרת ההסבר של קלינאי התקשורת, כל שנותר לכם זה לבחור במכשיר שהכי מצא חן בעיניכם ועזר לכם לשמוע טוב יותר.

ברגע שתבחרו, יערוך קלינאי התקשורת סדרת התאמות להגדרות המותאמות לכם באופן אישי וירשום אותן בצורה מסודרת, כך שיוכל להגדיר אותן במהירות ובקלות. בנוסף, הוא יערוך מדידות כן מרבית מכשירי השמיעה מעוצבים בהתאמה אישית לכל משתמש.

חשוב לנו לציין כי ההצלחה בהתאמת מכשיר שמיעה תלויה במידה רבה בנכונות שלכם ובסבלנות שלכם. אנחנו כמובן נהיה לצדכם בכל שלב ונשמח לעזור, בין אם בטלפון ובין אם דרך הגעה לביקור נוסף, הדרכות המשך או תיקון והחלפת חלקים.

מכשירי השמיעה שלנו – אשדוד ויישובי הסביבה

אנחנו גאים לעבוד אך ורק עם מותגי מכשירי השמיעה הטובים בעולם וביניהם המכשירים המצוינים של חברת אוטיקון, חברת אודיפון, ניו סאונד האמריקאית וכמובן סוניק. אם אתם מחפשים מכשירי שמיעה במחירים נוחים יותר, תוכלו למצוא אצלנו מכשירים מעולים בדרגה בסיסית שבהחלט יודעים לת מענה טוב לירידות שמיעה קלות עד בינוניות.

כמו כן, תוכלו להתרשם ממכשירי הפרימיום שאנו משווקים וחשוב לדעת כי על שמדובר במכשירים הנחשבים ליקרים יותר, תוכלו לרכוש אותם בהנחות המגיעות לכם מקופות החולים, מינוס הבירוקרטיה הכרוכה בכך דרכנו.

בין השאר, אנו משווקים מכשירי שמיעה מתקדמים עם התכונות הבאות:

1.חיבור לבלוטוס’: מכשירי שמיעה שניתן לסנכרן עם טלפונים ניידים, טלוויזיות ומערכות שמע התומכות בטכנולוגיה. מכשירי שמיעה עם חיבור לבלוטוס מאפשרים להזרים סאונד של מדיה ממקורות שונים ישירות אל מכשיר השמיעה, לשלוט בקלות במכשיר השמיעה דרך אפליקציה ייעודית ולאסוף נתונים חשובים באמצעותם ניתן לשפר בכל עת את הביצועים של המכשיר.

2.מכשירי שמיעה נטענים: מכשירים מתקדמים המגיעים עם עמדת הטענה ומייתרים את השימוש בסוללות. עמדת ההטענה יכולה לשמש גם כמתקן אחסון איכותי ללילה.

3.מכשירי שמיעה זעירים: עיצוב מהפכני של מכשירי שמיעה בתצורת CIC שמשמעותה Completely In Canal. מדובר במכשירים זעירים במיוחד שלא עולים על גודלו של פול קפה ונכנסים לגמרי אל תוך תעלת האוזן. מדובר במכשירים מצוינים שמתאימים במיוחד למי שמחפש שימוש דיסקרטי ומוצנע במכשיר השמיעה.

מכשירי שמיעה קטנים זעירים בעולם

מכשירי השמיעה הזעירים אגב, מיוצרים תמיד בהתאמה אישית למבנה תעלת האוזן של כל משתמש ועל כן הם יושבים בצורה בטוחה ולא נוטים להתנדנד או ליפול. בנוסף הם נוחים ופשוטים מאד לתפעול.

לסיכום

פנו אלינו עוד היום, ואנו במכון השמיעה אודיו סאונד נשמח לעמוד לרשותכם ולהגיע לכל נקודה באשדוד וביישובי הסביבה. אל תדחו את הטיפול בירידת השמיעה, התקדמו לאיכות חיים טובה הרבה יותר!

5/5 - (1 vote)

[gico-faq-details]